Arama sonuçlarınız

1. 6

Plitvitze Gölü - Hırvatistan

Ynt: Plitvitze Gölü - Hırvatistan Ben sarajevodan grze geze plitvice'ye gittim . Önce sarajevo -mostar sonra mostar split ve zadar , 1 gece zadar'da kaldım sabah bir kaç saatte plitviceye vardım. Turlardan 4-6 saat olanı seçtik 5 saatte bitti o yüzden plitviceyi gezerken zamanınızı iyi...

2. 6

Bosna Hersek'ten Plitvice Göllerine Nasıl Gidebilirim?

Ynt: Bosna Hersek'ten Plitvice Göllerine Nasıl Gidebilirim? Son gece lokal bir restaurant olan Bibana gittik MÜKEMMELDİ başçarşıdan taksi ile 4 km uzaklıkta tepede harika bir şehir manzarası 10 numara yemekler 15 :) numara hesap son yıllarad yediğim en iyi dlma tabağı ve tandır benzeri bir...
  3. 6

Ynt: Bosna Hersek'ten Plitvice Göllerine Nasıl Gidebilirim? Akşam yemeğini old town'da bir konoba'da yedik buranın levrekleri tatsız başka balık yiyin istirdiyeler'de aynen öyle ama ıstakoz ve harika.Bir tüyo oldtown'a girerken merdivenlerden inin ama çıkarken etrafında olan 4 kapının birinden...

4. 6

Ynt: Bosna Hersek'ten Plitvice Göllerine Nasıl Gidebilirim? Bugün sabah split'te biraz dolaştık ve pazarına gittik ve anladık ki Hırvatistan tam turist yeri olmuş her şey pahalı :( Yola çıkıp dubrovnik'e gitmeye karar verdik ve deniz kenarından gidelim dedik ve hata yaptığımız anladık deniz...
  5. 6

Ynt: Bosna Hersek'ten Plitvice Göllerine Nasıl Gidebilirim? Bugün sabah zadar'dan yola çıkıp otoban üzerinden 7euro ödeyip plitvice'ye vardık park girişi 15 euro kişi başı park verilen paraya fazlası ile değer ama sakın parkta yemek yemeyin çok ama çok kötü yanınızda yiyecek götürün bizim...

6. 6

Ynt: Bosna Hersek'ten Plitvice Göllerine Nasıl Gidebilirim? Bugün sabah kalktık ve mostar'a doğru yola çıktık yolda çokça polis vardı 80 km geçmeyin sakın , mostarda köprüye yakın bir yerde cevabi yedik harika idi hemen yanındaki dükkandan biraz alışveriş yaptık sonra köprüyü geçip ilerdeki...

7. 6

Ynt: Bosna Hersek'ten Plitvice Göllerine Nasıl Gidebilirim? Cevaplar için teşekkürler dün 3 saat rotar ile Bosna'ya geldim ve araba kiraladım dün başçarşıyı tavaf ettik bugün yolculuk önce mostar sonra dubronvik daha sonrada plitvice ye gideceğiz.daha sonra detay ları yazarım forumlardan çok...
  8. 6

Ynt: Bosna Hersek'ten Plitvice Göllerine Nasıl Gidebilirim? Çok teşekkürler , kısmetse salı yolculuk :)
  9. 6

Ynt: Bosna Hersek'ten Plitvice Göllerine Nasıl Gidebilirim? Teşekkürler , şimdi netten kiralık araba bakıyorum ama oraya gidince daha iyi fiyat alabilirmiyim acaba diye de düşünüyorum. Cevap veren herkese çok teşekkürler.

10. 6

Hey Adriyatik Bak Yine Biz Geldik

Ynt: Hey Adriyatik Bak Yine Biz Geldik Teşekkürler , faydalı bir yazı gezi planlarımızda yardımcı oluyor.

11. 6

Ynt: Bosna Hersek'ten Plitvice Göllerine Nasıl Gidebilirim? Çok teşekkür ederim , artık gidince araba kiralamaya çalışacağım olmazsada plivice'ye gidemeyeceğiz:( . Son bir sorum var Sarayevo'da havaalanından başçarşıya taksi ne kadar tutar ya da başka ne ile baş çarşıya gidebiliriz teşekkürler.
  12. 6

Ynt: Bosna Hersek'ten Plitvice Göllerine Nasıl Gidebilirim? Cevap için teşekkürler . Acaba araba kiralayamazsak otobus ile de bu yolu takip edebilirmiyiz ?

13. 6

Eşim ile birlikte 21 'inde sarayevo'ya uçuyoruz 1 gün sarayevo'da 1 günde mostarda kaldıktan sonra hırvatistana geçmeyi düşünüyoruz orada Plitvice Gölleri'ne gitmeyi istiyoruz ve oradanda dubrovnik'e uğramak istiyoruz hırvatistan'da 3 günümüz var nasıl bir rota çizmeliyiz mostar'dan plitvice'ye...
  14. 6

14-20 agustos arası saray bosna hırvatıstan turu ıcın yardım

14 agustosta sabah 08:00 Saraybosna ucus -20 agustos 18:30 Saraybosna donus bileti almak uzereyız 3 gun bosna 3 gun Hırvatıstanda gecırmeyı dusunuyoruz nasıl bır program yapılmalı 1. gun Sareyova -2. gun Mostar 3-4-5 Hırvatıstan Splıt veya Dubrovık gıtmeyı dusunuyoruzc6. gun yıne sareyova donus...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri