Arama sonuçlarınız

1. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Araç takip cihazlarının üzerinde hassas gps ler var gps konum belirleme yapıyor,aldığı konum bilgilerini de belirli aralıklarla data hattı üzerinden araç takip operatörünün serverlarına yolluyor.Bu bilgiler serverda ilk sinyal yollanmaya başlandığı andan itibaren...

2. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Aracın kapısı zorlama ile açılmış ancak kontakta hiç bir sorun olmadan çalışmış nasıl çalıştığını anlayamadık düzkontak vs... yok araçta immo yok zaten :( Aracın en iyi tedbiri olarak araç takip cihazı taktım en azından gittiği yeri biliriz :) üzerine de dahili batarya...
  3. scout21

1998 MODEL GRAND CHEROKEE 5.9 CALINMISTIR...

Ynt: 1998 MODEL GRAND CHEROKEE 5.9 CALINMISTIR... hocam çok geçmiş olsun belki takip etmişsindir benim jeep de çalınmıştı çok şükür 7 gün sonunda çok tesadüfen bulduk umarım seninki de bulunur kazasız belasız...Sağa sola tanıdığınız herkese söyleyin benim araç bu şekilde bulundu polisten falan...

4. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Arkadaşlar araç çalınmadan önce satılıktı.Sağolsun bir çok arkadaş satılık ilanından mesaj atıp aracı almak için ilgileniyor. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-her-yola-gelir-75122957/detay/ Aracın şuanda 1.200 TL civarında bir masrafı var...
  5. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Arkadaşlar tekrar çok teşekkür ederim herkese.... Araç son durak olarak oraya bırakılmış çünkü aküyü falan sökmüşler son olarak.Hızsızlık yapmak için kullanıldığı tahmin ediliyor.Yakalanan kimse yok yakalanacaklarını da pek sanmam.Maalesef ki Türk polisi bu konuda 40 yıl...

6. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Çook şükür .... Jeep bulundu Araç bu sabah Ankara Batıkent Çakırlar mevkiinde çok büyük bir şans eseri,aracıma servis hizmeti de veren TMS Otomotiv in sahibi Tamer arkadaşımın oturduğu sitenin otoparkında çalıntı plaka takılı,snorkel sökülmüş ve sağ kapı kilidi bozulmuş...

7. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Merhaba,hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim öncelikle. Aracın çalınmadan 7 gün önceki fotoğrafı üstde sepeti falan yoktu plaka değiştirilmiş olabilir tabiiki :( tekrar görürseniz daha dikkatli bakmanızı rica ederim önündeki altın yaldızlı koruma demirine dikkatinizi...
  8. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Araç 25/02/2012 tarihinde saat 05:18 de yani çalınmasından yaklaşık 8 saat sonra son olarak Çankaya Turan Güneş Caddesi TRT kavşağında MOBESE de görüntülenmiş.
  9. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Teşekkür ederim alınan son haber Araç 25/02/2012 tarihinde saat 05:18 de yani çalınmasından yaklaşık 8 saat sonra son olarak [/size]Çankaya Turan Güneş Caddesi TRT kavşağında MOBESE de görüntülenmiş [/size]

10. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Darısı başıma inşallah benimkide bulunur umarım ki

11. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Benim arabanın renginde yükseltilmiş ve snorkelli başka yok en azından :( Ankarada yok Duyarlılığınız için teşekküler.
  12. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Benim aracın aldığımdan itibaren kumandası yoktu yedek anahtarlarıda orjinal değildi ancak immobilser olduğunu sanmıyorum çünkü anahtarın birini yaptırdım kodlama falan yapılmadı ondan dolayı olduğunu sanmıyorum.Duyarlılığınız için tekrar teşekkürler

13. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Aynen arkadaşım,kasko yapmadıkları için yaptıramadım. Bir sigortacı yaparım,ancak dedi; kaza yada çalınma durumunda beklediğin parayı alamazsın dedi bende ondan tereddüte düştüm ve yaptırmadım. Türkiyede ki sigortacılık sistemi işte bu...
  14. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Araç takip sistemi değil ama bu telefonu araca bağlamak gerçekten de çok mantıklı. Çalınınca geliyor tabi aklımıza böyle şeyler. Arkadaşlar bence bu telefon detayını atlamayın uygulayın derim. Hala arıyoruz her yerde ama samanlıkta iğne arıyoruz sadece :(
  15. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ Tavsiyeleriniz ve dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar. Aracın kaskosu maalesef yok :( mobeselere bakıyoruz zaten dedi polis amcalar inşallah bulunur :(

16. scout21

Çalıntı Jeep ZJ

Arkadaşlar merhaba, 1996 Model Jeep Grand Cherokee Metalik Altın Rengi 06 D 5460 PlakalıAracım 24/02/2012 tarihinde saat 20:00 ile 23:00 saatleri arasında Ankara Eryaman 3.Etap Bozhöyük caddesi üzerinde evimin önünden çalınmıştır.Gören bilen duyan arkadaşların 155 Polis İmdat Yada 0532 638 80...
  17. scout21

Hız Sabitleyici Arızası

Ynt: Hız Sabitleyici Arızası Benim ZJ 96 Ankaradayım bende aldığımda aynı problem vardı.Söküp sargıyı tamir edip yerine taktılar geçen yıl 200 TL vermiştim o günden bu güne herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Ancak sorun hız sabitleme mekanizmasından ise masraf büyüyebilir bilginize...
  18. scout21

Grand Cherokee Müzikleri :)

Ynt: Grand Cherokee Müzikleri :) Ben klasiğini bozmadım ZJ nin buraya kadar güzel ama bundan dolayı çalacak dinleyecek kaset bulmakda zorlanıyorum. Şimdilik Moğollar kaseti var harika gidiyor CD çalar taktırmayıda halen düşünmüyorum

19. scout21

Grand Cherooke Arazi Araçları Buluşması

Ynt: Grand Cherooke Arazi Araçları Buluşması ;) takip
  20. scout21

ZJ Grand Cherokee İçin Yükseltme Kiti

Ynt: ZJ Grand Cherokee İçin Yükseltme Kiti Merhaba öncelikle hangi şehirdesiniz? 2" yükseltme aldık montajı nasıl yaptırabilirim (Ankarada) ekstra herhangi bir başka işleme gerek olurmu? zaten yeni lastik alacaktım ne önerirsiniz? Teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri