Çalıntı Jeep ZJ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan scout21 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,288

Etiketler

Ynt: Çalıntı Jeep ZJ

scout21' Alıntı:
Çook şükür ....
Jeep bulundu

Araç bu sabah Ankara Batıkent Çakırlar mevkiinde çok büyük bir şans eseri,aracıma servis hizmeti de veren TMS Otomotiv in sahibi Tamer arkadaşımın oturduğu sitenin otoparkında çalıntı plaka takılı,snorkel sökülmüş ve sağ kapı kilidi bozulmuş bir şekilde bulundu.
Jeep'in benim olup olmadığına emin değildi gittiğimde hemen tanıdım.
Karakol,polis,olay yeri inceleme derken aracı teslim aldık sonunda.

Arkadaşlar geçen 7 gün içerisinde arayıp,soran bilgi veren ve dışarıda gözümüz olan herkese çok çok teşekkür ederim.

İlk iş Mobiliz araç takip cihazı taktırmak olacak.

Çok geçmiş olsun aracınızın bulunmasına sevindim

gözunuz aydın aracınızı eksılerıne ragmen buldugunuza sevindim

Gözünüz aydın bulunduğuna çok sevindim ama emniyet güçleri bu konularda biraz ağır kalıyorlar bizim de arkadaşımızın motoru çalındı sizde arayın şuralara falan bakın diyolar biz bulursak size haber veririz diyolar .

İyi günler
Gözünüz aydın bulunduğuna çok sevindim.
Saygılar
Batuhan
Ankara

Geçmiş olsun tekrardan.
dün bir araç daha çalındı istanbulda
Sizin kapı zorlamayla açıldı dediniz,
ya kontağınız ?
immo aktıfmıydı aracınızda?
yanıtlarsanız ona göre tedbirimizi alalım bizlerde

menecer' Alıntı:
Geçmiş olsun tekrardan.
dün bir araç daha çalındı istanbulda
Sizin kapı zorlamayla açıldı dediniz,
ya kontağınız ?
immo aktıfmıydı aracınızda?
yanıtlarsanız ona göre tedbirimizi alalım bizlerde

Aracın kapısı zorlama ile açılmış ancak kontakta hiç bir sorun olmadan çalışmış nasıl çalıştığını anlayamadık düzkontak vs... yok araçta immo yok zaten :(
Aracın en iyi tedbiri olarak araç takip cihazı taktım en azından gittiği yeri biliriz :smiley: üzerine de dahili batarya akü sökülse dahi 48 saat veri yollayacak şekilde baston kilit bile boş geliyor artık hırsıza kilit dayanmaz ne de olsa

İyi günler
Sizce sakıncası yoksa,araç takip sistemini Ankara da nereden ve hangi fiyata aldınız.
Araç takip sisteminin yıllık ödemeleri var mı?
Saygılar
Batuhan
Ankara

Araç takip cihazlarının üzerinde hassas gps ler var gps konum belirleme yapıyor,aldığı konum bilgilerini de belirli aralıklarla data hattı üzerinden araç takip operatörünün serverlarına yolluyor.Bu bilgiler serverda ilk sinyal yollanmaya başlandığı andan itibaren depolanıyor.Kullanıcı istediği anda web üzerinden giriş kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak aracını anlık yada geçmişde yapmış olduğu tüm hareketleri izliyor.Cihaz üzerine istenirse çeşitli sensörler takılabiliyor.Kapı açık kapalı,Uzaktan araç durdurma,immo kilitleme vs.. yapılabiliyor.Benim araca kardeşim demo bir cihaz taktı para vermedim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR