Arama sonuçlarınız

1. C

2004 Jeep Grand Cherokee Overland 2.7 Crd - Tamir Sonrası Artan Yakıt Sarfiyatı.

Ynt: 2004 Jeep Grand Cherokee Overland 2.7 Crd - Tamir Sonrası Artan Yakıt Sarfiyatı. son durum nedir? Sorun çözüldü mü?

2. C

blazer 5k 86 model 5.7 motor beygir gücü ve torku hakkında

Ynt: blazer 5k 86 model 5.7 motor beygir gücü ve torku hakkında http://en.wikipedia.org/wiki/Chevrolet_Small-Block_engine#350 googla amcaya sorunca buraya yönlendirdi, selamını söyledim oda bana kapılarını açtı. bunun gibi basit bilgileri bulmak inanın zor degil, biraz emek lütfen!!
  3. C

WILDTRAK

Ynt: WILDTRAK 4x2 pickuplar ticari arac olarak gecer ve ona gore vergilendirilir. ama yanı pickup 4x4 ise arazi tasıtı - hususi oto sınıfına girer ve ona göre vergilendirilir. ama iş cezalara gelince hala ticaridir ve hız sınırı düşük, tüv türke senelik ziyaret hakkı ve 1. köprüden karşıya...

4. C

Dize Araçlar, Devirli mi kullanılmalıdır ?

Ynt: Dize Araçlar, Devirli mi kullanılmalıdır ? devirliden kastınız nedir acaba? alt devirlerde (genelde 2000) max tork degerini veren bir arac icin düz yolda 2.500 gibi bir devirde vites büyütmek motor gücünden max yararlanmanızı saglar ve aracı ekonomik bir hallde tutar. ama buna uymayıp...
  5. C

Chevrolet colorado geliyor

Ynt: Chevrolet colorado geliyor ????

6. C

Hummer H2 ve Diğer 4x4'ler Karşılaştırması ( Video)

Ynt: Hummer H2 ve Diğer 4x4'ler Karşılaştırması ( Video) araclar standart gibi gelmedi bana toyotoda extra olarak marşbiyer vardı galiba. range de havalı süspansiyon yüksek konumda degildi. mercedes patiye düstügü ztm kilitleri acmadılar ön teker dönmüyordu... kısaca sacma bi hummer reklamı...

7. C

jeep takla atarken

Ynt: jeep takla atarken adam gitsin loto moto bise oynasın
  8. C

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar masallah :)
  9. C

Navaranın Önü Düşük...

Ynt: Navaranın Önü Düşük... bir resmini koysanızda sorunu daha iyi görsek?

10. C

1995 Model Blazer Esnemelerde Gıcırdıyor

Ynt: 1995 Model Blazer Esnemelerde Gıcırdıyor aracın arka kapısı nasıl? yukarı dogru mu acılıyor yoksa 2 parca halinde saga sola mı acılıyor?

11. C

Yolda Veya Arazide Kalmamak İçin Bir ZJ-XJ-WJ de Neler Bulunmalı.

Ynt: Yolda Veya Arazide Kalmamak İçin Bir ZJ-XJ-WJ de Neler Bulunmalı. :D:D:D
  12. C

5.2 V8 'im Opel Corsa kadar yakıyor

Ynt: 5.2 V8 'im Opel Corsa kadar yakıyor resimden görebildiğim kadarı ile tolga beyin aracı standart bi araç. yani üstünde ek agırlık olucak vinç tampon vs yok bunuda hesaba katmak lazım.

13. C

Grand Cherokee 2.7 CRD

Ynt: Grand Cherokee 2.7 CRD koluman yetkilisi servisin adı. tıpkı doguş oto wv gibi
  14. C

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? dizel arabada devir kesici mi var?
  15. C

ESP ve ASR şart mı??

Ynt: ESP ve ASR şart mı?? şart veya şart değil diye bişe yok. esp belki belki bir defa sizi yolda tutar oda hayat kurtarır mı bilinmez(ya yoldan cıkıp ciddi kaza yapsaydınız?). sonuçta pasif güvenlik önlemi.olması benim icimi rahatlatır.(şu anki arabamda yok.esp icin 2 ay kadar beklemem lazımdı...

16. C

Range Rover Kilitlenme Sorunu

Ynt: Range Rover Kilitlenme Sorunu yedek anahtarı denediniz mi?
  17. C

Off Road için Araç Tavsiyesi

Ynt: Off Road için Araç Tavsiyesi 2004 2.7 dizel GrandCherokee sizin ihtiyacınız olan araç
  18. C

Şu NCAP sorunu

Ynt: Şu NCAP sorunu Bu sitede bugüne kadar dünyanın 8. harikası gibi muamele gören duster için o kadar çok harika yorumlar yapıldı, araçta eksik olan şeyleri söyleyenlerle o kadar çok dalga geçildi ki inanamadım. Kişisel görüşüm araç kesinlikle bana hitap etmiyor, almadım almamda. Fakat bu...

19. C

Discovery Mpi 2000 Hakkında Olumlu,Olumsuz Bilgiler

Ynt: Discovery Mpi 2000 Hakkında Olumlu,Olumsuz Bilgiler biraz sitede geziniz. mpi ile ilgili başlıklar zaten mevcut onlardan başka sormak istedeginiz bişe olursa sorunuz.
  20. C

Şans mı, Tedbir mi?

Ynt: Şans mı, Tedbir mi? zaten benim sormak istedigim stepne icindi. yoksa kemer takması yada arpa suyu içmesi değildi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR