Arama sonuçlarınız

1. malatya4x4

Araç Tavsiyesine İhtiyacım Var.

Ynt: Araç Tavsiyesine İhtiyacım Var. Suzuki Vitara v6, 2000 cc araç (1996-1998) tam istediğiniz özelliklere sahip. Tadına doyamazsınız...

2. malatya4x4

Vitara V6 için ön far çerçevesi aranıyor

Ynt: Vitara V6 için ön far çerçevesi aranıyor Teşekkür ederim.
  3. malatya4x4

Ynt: Vitara V6 için ön far çerçevesi aranıyor Bu parçayı bulabileceğim firma adı verirseniz de memnun olurum.

4. malatya4x4

Yeni almış olduğum 1996 model Siyah renk Vitara V6 için sol ön far çerçevesi arıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  5. malatya4x4

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

6. malatya4x4

KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011)

Ynt: KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011) Eğer bir terslik olmaz da Kayseri'ye gidebilirsem, Gürün'den geçerken değil, Gürün'e daha varmadan sizi mutlaka arayacağım. Selamlar...

7. malatya4x4

KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011)

Ynt: KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011) Malatya'da offroad'a yeni heveslenen biri olarak, aracımı yeni satın aldım. Offroad deneyimim yok ama bu etkinliğe seyirci düzeyinde de olsa katılmak istiyorum. Bir terslik olmazsa festival...
  8. malatya4x4

Malatya'da Off Road'cu Aranıyor

Ynt: Malatya'da Off Road'cu Aranıyor Selamlar. Aracı (1996 model, Suzuki Vitara v6) yeni aldım. Ancak henüz bir modifikasyon yaptıramadım. Standart haliyle ağır offroad yapamam sanırım. Ama yine de bir programınız olursa, size katılmak isterim.
  9. malatya4x4

Malatya'da Off Road'cu Aranıyor

Ynt: Malatya'da Off Road'cu Aranıyor Selamlar. Evet Malatya'da offroad'cu pek yok. Ben da aracımı yeni aldım. Standart 1996 model vitara v6 aldım. Henüz bir modifikasyon yaptıramadım. Ama Erzincan'da bir programınız olursa memnuniyetle katılmak isterim.

10. malatya4x4

Gezenbilir Malatya Grubu

Ynt: Gezenbilir Malatya Grubu Ad - Soyad: Bülent Doğum Tarihi ve Yeri: 1973 - Malatya Memleket: Malatya Semt: Merkez / Zaviye Mah. İlgi Alanı: balıkçılık, treking ve yakında off road... Malatya'dan yeni offroad'cular bekliyorum. Bu sayıyı kısa sürede artırmamız lazım.

11. malatya4x4

Alınık Suzuki Vitara

Ynt: Alınık Suzuki Vitara Aracı 15 bin liraya aldım. Kazası belası yok. Kasa güzel, 1996 olmasına rağmen motor 204 binde ve 5-10 bin km önce yapılmış. Vergisi 6 aylık 100 lira civarında. Yakıt da 1.6 JLX vitaralardan pek fazla değil (40 kuruş civarı yakıyor), ben de bu kadar tasarruflu...
  12. malatya4x4

Alınık Suzuki Vitara

Ynt: Alınık Suzuki Vitara Teşekkür ederim. Evet ben Malatya'da yaşıyorum. Umarım düşündüğün aracı kısa zamanda alırsın. Malatya'da bir offroad ekibi konusunda ben de çok istekliyim. Görüşelim ve bir yerden bu işe başlayalım bence. Selamlar.

13. malatya4x4

Alınık Suzuki Vitara

Ynt: Alınık Suzuki Vitara Aradığım aracı almış bulunuyorum. Konu kilitlenebilir. Bu arada merak eden arkadaşlar olursa belirteyim: 1996 model, V6, 2000 cc, düz vites Vitara aldım. Km 204 binde ve motor yeni yapılmış, kazası belası yok. İlk hafif offroad denememi bugün yaptım, çok başarılı ve...
  14. malatya4x4

Alınık, ama ne?

Ynt: Alınık, ama ne? Kararımı Vitara'dan yana verdikten sonra, 1996 model V6 2000 cc bir araç aldım. Kasası iyi, kazası belası olmayan bir araç. 204 binde olan motoru da kısa süre önce yapılmış. Bugün hafif bir off road denemesi yaptım, çamurda iyiydi. Değerli fikirlerinden dolayı tüm...
  15. malatya4x4

1996 2000cc v6 vitara

Ynt: 1996 2000cc v6 vitara ilginize çok teşekkür ederim. sanırım bundan sonra arada bir (karşılaşacağım sorunlara bağlı olarak) başınızı ağrıtacağım. kolaylıklar diliyorum.

16. malatya4x4

1996 2000cc v6 vitara

Ynt: 1996 2000cc v6 vitara Aynı araçtan ben de bugün bir tane aldım. 1996 model, 2000 cc V6 Vitara hakkında fazla bilgim yok. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  17. malatya4x4

grand vitara 1,9 dizel 2. el

Ynt: grand vitara 1,9 dizel 2. el Koray kardeş, ben de senin gibi çelişkileri yaşadım. Ama sonuçta Suzuki Vitara V6 motor araca karar verdim. Türkiye'de sayılı adet var ama performans süper. Ayrıca 126 beygirlik güç ile diğerlerini geride bırakıyor. Tavsiye ederim. Bu arada benim aracımı bir...
  18. malatya4x4

Alınık, ama ne?

Ynt: Alınık, ama ne? Vitara'ya karar vermiş bulunuyorum. Öncelikle 3 kapı JLX, ikinci tercihim 5 kapı JLX. Bu iki seçenekle ilgili araç önerisi olan varsa memnun olurum.

19. malatya4x4

Arkdaşlar Offroad'da Kullanmak Üzere Vitara JLX Alacağım, Önerileriniz ?....

Ynt: Arkdaşlar Offroad'da Kullanmak Üzere Vitara JLX Alacağım, Önerileriniz ?.... Bence doğru tercih, ben de aynı araçtan arıyorum.
  20. malatya4x4

Satılık - 1998 Model Suzuki Samurai

Ynt: Satılık - 1998 Model Suzuki Samurai takip

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto