Arama sonuçlarınız

1. kemal orhun

Camper ile Arama Kurtarma Ekibi Oluşturuyorum

selamlar şu anda çanakkale'de arama kurtarma birimini oluşturuyorum.bir adet pegeot boxer panelvan aldık onu su altı arama kurtarma ve kara arama kurtarma ekıpmanları ile hemen hemen tamamladık.bende yine otomatik vitesli bir ducato ki bulamıyorum veya kore yapımı bır aparatla aracı otomatık...

2. kemal orhun

2009 da Karavanla İlgili Yönetmelik Ne Oldu Bilgisi Olan Var mı?

selamlar, yeni yılda çıkacak veya çıkmıyacak çıkacak gibi olan yasalar konusunda epey bir araştırma yaptığım halde, hiç bir olumlu veya olumsuz bir sonuca ulaşamadım.böyle bir yasa taslağı için bilgisi olan arkadaşlar zannederim bir yanlışlığa sebep olmak istemediklerinden bekliyorlar.avrupa...
  3. kemal orhun

Engellilerin de Motorkaravan Kullanabilmeleri

iyi günler dileklerimle ben yürüme engelliyim h sınıfı ehliyete sahibim bilirmisiniz bir motor karavanın bizler için ne kadar önemi var.yürüyen bir insanın tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılıya bildiği anlarda bu bizler için ızdırap konusu oluyor.bir insanın tuvalet ve yıkanma gibi temel...

4. kemal orhun

Ülkemizin Deprem Gerçeği Karşısında Karavancılğın Gelişiminde Devlet Desteği?

tum katılımcılara saygılar ve selamlar ayrıca bu siteye emeği geçenlere kolay gelsin diyorum. ben anllıyacağınız gibi yeni üyeyim.insan yaşayınca biliyor deniyo ya evet önemli ayrıntılar teferruatlarda gizli kalıyo.ülkemizde deprem gerçeği ile yaşamak zorundayız deniliyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri