Arama sonuçlarınız

1. benbeni

X-trail Için Offroad Modifiye

Teşekkürler.Bende Grand Vitara'da standart haliyle aynı ebatı kullanıyorum.

2. benbeni

X-trail Için Offroad Modifiye

Selamlar 235x70x16 lastikleri hiçbir işlem yapmadan (spacer-yükseltme) aracın standart haline mi uyguladınız?
  3. benbeni

The North Face Point Five Gore-tex Teknik Ceket

Ürün geçtiğimiz kış Sportive mağazasının yapmış olduğu bir kampanyadan yararlanmak amacıyla satın alınmıştır.Ürün sıfırdır ve hiç kullanılmamıştır.L bedendir.Ürün Sportive'den 670lira gib komedi bir fiyata satın alınmıştır.Ceketin özelliklerini yazacak değilim çünkü bu ürünü alacak kişi zaten bu...

4. benbeni

yeni aldığım 2005 grand vitara için orjinal jant arıyorum

Ynt: yeni aldığım 2005 grand vitara için orjinal jant arıyorum Aracınız hayırlı olsun.Rica etsem bu aracın 18 jantla beraber fotoğrafını koyarmısınız?Bu araçta 18 jantı çok merak ettim.
  5. benbeni

93 vitara şanzıman sorunu yardım

Ynt: 93 vitara şanzıman sorunu yardım Benim Grand Vitara'da da aynı sorun vardı.Bu parçanın çıkması yok gibi birşey.Yan sanayisi hiç yok.Mecburen servisten sipariş vereceksin.Teli takmak için şanzıman karteri tamamen sökülüyor.Teli değiştirmek biraz sıkıntılı ve uzun sürüyor yani.Birde karteri...

6. benbeni

Yeniden zuzu sahibi oldum..

Ynt: Yeniden zuzu sahibi oldum.. Hayırlı olsun.Güle güle kullan.Resimleri de bekliyoruz

7. benbeni

suzuki firen pedalı yardım

Ynt: suzuki firen pedalı yardım Geçmiş olsun.Şu sıkıntının nedenini ve çözümünü neydi; bizde tecrübe edelim. ;)
  8. benbeni

Vitara 1.6 JLX Motor Ömrü

Ynt: Vitara 1.6 JLX Motor Ömrü Benim Grand Vitara 210 binde.Hala saat gibi çalışıyor.Herhangibir rektifiye görmedi
  9. benbeni

Grand Vitara Roket Teli

Ynt: Grand Vitara Roket Teli Teşekkür ederim.Servisten siparişi verdim.Bu hafta sonu takılacak ;)

10. benbeni

Satılık 1994 Model Toyota Hilux Surf

Ynt: Satılık 1994 Model Toyota Hilux Surf Bu ilanın en güzel tarafı bana göre delikanlı bir şekilde aracın ne yaktığını doğruca söylemen olmuş.Konuyu biraz dağıtacağım ama bende imzamdaki araç 2.5 Grand Vitara var.Bu araç lpg ile şehiriçinde 45-55 kr arası yakıyor.Ama öyle ilanlara...

11. benbeni

ON,OFF-ROAD

Ynt: ON,OFF-ROAD Pajero pinin,X trail ve Grand Vitara aynı segmentteki araçlar hacim olarak.Land ise başka bir kulvar.Önce bunun kararını verin.
  12. benbeni

grant vitara jlx-al 2000 motor

Ynt: grant vitara jlx-al 2000 motor Arkadaşım veren yanlış vermiş ilanı.Eski kasalar Grand Vitara olarak geçer.Türkiye'de 5 kapılı olanlar 1998-2005 2.0 motor ve 1998-2002 arası 2.5 motor olan modelleridir.3 kapılı olanlarsa 1.6 ve son derece az bulunan 2.0 motor olan modelleridir.2006'dan...

13. benbeni

Suzuki Vitara XL7 İçin Bilgi İstiyorum.

Ynt: Suzuki Vitara XL7 İçin Bilgi İstiyorum. Bu araca yükseltme yapmadan 225/70/16'dan büyük lastik zor.Mutlaka sürtme yapar.Seçeneklerinizi ona göre değrlendirin.
  14. benbeni

2004 Model 2.0 Grand Viıtara Modifiyeleri

Gökhan gabari yüksekliği 4.60'ı aşmaya doğru gidiyorsun.Demedi deme ;D ;D ;D
  15. benbeni

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye Arabada yakıt yok.Çalışmaz bu araba ;D ;D ;D Şaka bir yana, Allah kolaylık versin.

16. benbeni

1,6 JLX otomatik şanzımanla yokuş inmek.

Ynt: 1,6 JLX otomatik şanzımanla yokuş inmek. Aracınız hayırlı olsun.Şahin arkadaşımız güzelce açıklamış konuyu "power tuşu daha yüksek devirlerde vites değişimi yapar araç daha çabuk hızlanır yani bir nevi sport tuşu gibi o/d tuşuna bastığınız da araç son vitesi kullanmaz uzun yolda rampa...
  17. benbeni

Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Kolay gelsin ve Allah sabır versin.Her sabah ilk işim bu topiği takip etmek; bakalım yeni neler yapıldı diye.Birtek bu sabah işlerimin yoğunluğundan dolayı unuttum.Öğle vaktide sanayideydim.Benim Vitara'ya...
  18. benbeni

Grand Vitara Roket Teli

Evet arkadaşlar 98 Grand Vitara 2.5 V6 için şanzıman roket teli lazım.Distribütör'ün elinde yok.Japonya'dan isteyecekler de gelecek.Acaba muadili olarak başka bir aracın teli uyar mı?Var mı fikri olan?

19. benbeni

1,6 JLX otomatik şanzımanla yokuş inmek.

Ynt: 1,6 JLX otomatik şanzımanla yokuş inmek. Bendeki grand vitara L'de 20km., 2'de 40km.nin üzerine abanıp gaz vermediğim sürece çıkmıyor.Yokuş aşağı inecek olduğun hızı ona göre ayarlıyorsun
  20. benbeni

2004 Model 2.0 Grand Viıtara Modifiyeleri

Gökhan geçmiş olsun.Erzurum'un soğuğu bayağı iş açmış başına.Ne zaman bitiyor doğu görevin?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri