Çöl Aracı Tavsiyesi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan manyakus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,989

manyakus

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
slm. ben uzun süreli sahra çölünde vakit geçireceğim
vakit geçireceğimden kasıt çölün ortasına yerleşeceğim
bana az yakan az sorun çıkartan 4 çeker arazi aracı tavsiye edermisiniz sonuçta çölün ortasında deveye bağımlı kalmak istemiyorum

offroad yapılmayacak ama çöl iklimindende yılmayacak araç arayışındayım

ilgilenen herkese teşekkürler
 

Etiketler
Bu soruyu bence sahra çölünde yaşayanlara da sorun, yedek parçası, ustası, lastiği, hava filtresi, radyatörü , aküsü vs daha doğru cevap alırsınız.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,541
Mesajlar
1,519,659
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
izmirkartali

SON KONULARGeri
Üst