1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 244
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,615
Ynt: 1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar

Orjinal Smiths kalorifer:

P1030793

Bu da BLOS ::smiley: ::smiley: ::smiley: ;D ;D ;D

P1030791

P1030790

P1030794

Allah bu BLOS'u icad edenden razı olsun ;D ;D ;D Saat gibi oldu araba, hem benzinde hem LPG'de süper, boşta stop etme pötürdeme vs yok. Kendi kendime nazar değdirecem diye korkuyorum ;D ;D ;D ::smiley: Çalışması çok rahat oldu, artı alt devirlerde belirgin derecede torku artmış, daha yüksek viteste daha alt devirlerde kalabiliyorum, LPG hava ayarının sorunsuz olmasından kaynaklımıdır bilmem...Km telim cort olduğundan hesaplama şansım yok ama illa ki tüketim ciddi oranda düşmüştür. Genel bakıma yönelik sadece bujiler değişti hiçbirşey yapmadım. Elektronik distributor kiti uymadı salak gibi yanlış parça almışım, ileride komple Lucas 45D4 elektronik distributor alırım olmadı para olunca...

Etiketler

istanbul gümrükte benim 1 takım distribütör ve elektronik ateşleme duruyor...
tasiş'ten satışa çıkar yakında onu alırsın:smiley:)))

Vakti zamanında seri3 sahibiyken getirtmeye çalışıp gümrüğe takmıştım.
kamyonla gelince takıldı afancanlar, ceza falan derken bi ton para gitti.

Sentinel' Alıntı:
Vakti zamanında seri3 sahibiyken getirtmeye çalışıp gümrüğe takmıştım.
kamyonla gelince takıldı afancanlar, ceza falan derken bi ton para gitti.
Hay Allah :( Ben o konuda gayet ballı bademim, tanıyanlar bilir ;D ;D ;D ;D Yine de Kıbrıs üzerinden çalışırım muhtemelen distributor için riske girmem.

Umut kardeşim çalışmalarını ilgi ile izliyorum. Harika işler yapıyorsun. ayın 1 inde Ankada idim. Ertesi gün döndüğüm için aramadım. Acizane fikrim. Çamurluk üstü çetaları siyaha boyasaydık sanki daha alımlı olurdu diye düşünüyorum. Kalorifer ve diğer uygulamalar harika. Ellerine sağlık. Selamlar..

alerdem' Alıntı:
Umut kardeşim çalışmalarını ilgi ile izliyorum. Harika işler yapıyorsun. ayın 1 inde Ankada idim. Ertesi gün döndüğüm için aramadım. Acizane fikrim. Çamurluk üstü çetaları siyaha boyasaydık sanki daha alımlı olurdu diye düşünüyorum. Kalorifer ve diğer uygulamalar harika. Ellerine sağlık. Selamlar..
Abi keşke arasaydınız valla:smiley:))) Yakın çevrem ikiye bölündü, yarısı kırmızı dedi yarısı siyah...Ben de kırmızıcıydım ;D ;D ;D 1-2 sene içinde tavan ve jantlar sabit, kalanı "olive green" yaparken komple söker o cetaları, cam çerçevesi tampon vs yapabilirsem galvaniz yaparım diye düşünüyorum abi ::smiley:

Yine soktun aklıma seri3 işlerini...
Olive green neden yapıcaksın diye karışayım mı sana?
2 tane öyle var zaten benim bildiğim ama kırmızı bu güzellikte başka araba yok...

Sentinel' Alıntı:
Yine soktun aklıma seri3 işlerini...
Olive green neden yapıcaksın diye karışayım mı sana?
2 tane öyle var zaten benim bildiğim ama kırmızı bu güzellikte başka araba yok...
;D ;D ;D ;D ;D
Bakarsın sahra beji yaparız ::smiley: ::smiley: ::smiley: Bakarsın böyle kalır :smiley:

Onu yağlı duvar boyasıyla boyamışlar...:smiley:
altta da kalekim

Bülent Ç. abi ne diyor? düzelme ihtimalim var mı?

umut401' Alıntı:
;D ;D ;D ;D ;D Benim gibi maddiyat el vermeden alın gözü karartıp düzgün araba bulursanız ;D ;D ;D ;D

Sizin YN 619 anahtarlığı vereyim bir ara görüşelim de ;)
hem sizinle tanışmak hem de eski aracımın yeni hallerini görmek aklımda ama bu aralar işlerim biraz yoğun :'(
YN 619 anahtarlığı güzel bir anı olacak benim için şimdiden teşekkürler :smiley:
ilk fırsatta görüşmek üzere kendinize iyi bakın :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR