1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 244
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,610
Ynt: 1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar

Sevgili arkadaslar

Umut beyin sayfalarini savas alanina cevirdiniz

Bunu haketmiyorki...

Kendisinden sizin adiniza ozur diliyorum

Saygilarimla....

Etiketler

tindersticks' Alıntı:
Senin yanıtını o 55.000 liralık Defenderın sayfasında verdim... Senin gibi cahillerin (temel okuma yazma bilgisi buralarda yazılanları anlamaya yetmeyebilir) bu sayfalarda ne işi var onu da anlayamıyorum... Bu sitenin adı gezenbilir..... Zıçanbilir değil.....
Zıçanbilir aahaahahahhahahahahaah ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Allah da sizi güldürsün ;D ;D ;D :D

Konuma geri dönelim ;)

Paspas uygulamam: ::smiley:

P1030783

P1030784

Direksiyondaki kılıfı çıkarıp orjinale döndürdüm:

P1030785

Ve takıntı haline getirdiğim aluminyum ceta boyandı sonunda ::smiley: ::smiley:

P1030786

Dün Eymir'e bisiklete binmeye gittik. Neredeyse gidemiyorduk ;D ;D ;D ;D Ben rahat rahat askıyla uğraşmadan arkaya koyar gideriz diyordum ama ne mümkün?? 88 inç kısa şase tahmin ettiğimden de kısaymış, bir teker boyu dışarıda kaldı bisikletler. Ön tekerlekleri çıkararak çaprazlama ve tepeleme anca tepiştirebildik ::smiley: Neyse normal insan arabasına takılan türden Thule bisiklet taşıyıcısını stepne bijonuna monte veya çeki topuzuna monte şeklinde modifiye etmeye çalışacağız bakalım...

P1030788

Umut beyim Mükemmel olmuş orjinal paspas olsa bukadar güzel olmazdı herhalde

Defender için üretilen paspaslar altlarında izolasyon var ama bukadar kalın değiller

Ellerine sağlık, kapı eşiklerinden çıtayla monte edersen daha güzel olur kalma ve kayma olmaz

zaferbager41' Alıntı:
Umut beyim Mükemmel olmuş orjinal paspas olsa bukadar güzel olmazdı herhalde

Defender için üretilen paspaslar altlarında izolasyon var ama bukadar kalın değiller

Ellerine sağlık, kapı eşiklerinden çıtayla monte edersen daha güzel olur kalma ve kayma olmaz
Tam ölçü olduğundan istesen de kayma olmuyor. O köşebentlerle sabitleme işini bagajın sonundaki gibi diyorsan tabanı tamamen vinleks kaplayınca yaptıracağım, paspası yine onun üstüne atarız. Şimdilik oralar sökülüp takılana kadar uğraşmayacağım... ;D

fastjunkie' Alıntı:
bu araca 2 piskilet sığdıramıyorsan sen deboyu boşalt ve bu aracı yak Ümit bey,

Onur beyciğim sen git Amerikada 4x2 ford ekspoluruna bin 4x4 sana ağır gelir ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Umut Bey, ellerinize sağlık çok güzel olmuş güle güle binin ;)
Benim de series duygularımı tekrar depreştirdiniz maddiyat el verse hemen gidip bi tane alıcam valla ;D

prof_facia' Alıntı:
Umut Bey, ellerinize sağlık çok güzel olmuş güle güle binin ;)
Benim de series duygularımı tekrar depreştirdiniz maddiyat el verse hemen gidip bi tane alıcam valla ;D
;D ;D ;D ;D ;D Benim gibi maddiyat el vermeden alın gözü karartıp düzgün araba bulursanız ;D ;D ;D ;D

Sizin YN 619 anahtarlığı vereyim bir ara görüşelim de ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.