1986 Model Lada Niva Modifiyesi ( İstanbul - Ortaköy)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mizme Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,409

Etiketler
Ynt: 1986 Model Lada Niva Modifiyesi ( İstanbul - Ortaköy)

Acikcasi gorulmeyen taraflara yani arabanin sase ile kapartosu arasina yapmayi fusunuyiruz sizin tavsiyeniz nedir acaba

Benim nacizane fikrim en azından antipas atmak. Geçen hafta tabanı komple 2 kat pütürledim. 3 gün yağmur yağdı pas akan yerler oluşmuş. Elastiki bir malzeme olduğu için, zamanla deforme olup kuruyup dökülebiliyor. Altındada hiç bir malzeme yoksa paslanmaya davetiye çıkarıyor. Nivanında en büyük problemi bu pas. arabanın kanseri, başlayınca yayılıyor gidiyor.
nivatr.com adresinden farklı fikirler alabilirsiniz. saygılar.

çok güzel bir çalışma ortaya konduğu belli...
titiz ve özenli...
benim size tavsiyem arazi şanzımanının bağlantı yerlerini kalın sacdan levhalar ile güçlendirmeniz olacak...
dahasonra mutlaka radyatör değişimi ve elektrikli fana geçilmeli...
birde şu ara kaportada iken arka bagaj altına lpg tankı alınabilir hem bagaj yeri genişler hemde ilerde böyle bir işlem için birdaha sök tak olmaz....
kolay gelsin diyorum ;)

zor işler. ama vaktiniz ve bütceziz musaitse zevkli işler. şimdiden hayırlı günlerde kullanın kolay gelsin.

metin abi canavar süper oluyo merakla bekliyorum:smiley:

fiyat konusunda bilgi verir misiniz bende düşünüyorum böyle bir proje

uzun zamandir bosladim buraya resim koymayi

arabadaki gelismeleri resimlerde gorebilirsiniz :smiley:

IMG 0103

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR