1998 Cherokee Country (XJ)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yuysal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,509

yuysal

Zirve
Arkadaşlar,çok özenerek yaptığım aracımı satıyorum.Satma sebebim iki off-road aracımın olmasından dolayı.Bu aracımı günlük olarakta kullandığım için bakımları eksiksizdir.Sadece sağ arka çamurluğunda,işyerimin önünde bilinmeyen bir aracın çarpması sonucunda oluşan ufak bir darbe vardır.

Aracın fiyatı 39.000 YTL dir. Değerinde ve değerinde düşük binek araçlarla takas olabilir.Pazarlık olur.

Başka bir siteye ilan vermedim.Umarım araç aile içinde kalır.Alana şimdiden hayırlı olsun.

Aracın özellikleri: 128.000 km, Klima, ABS, Airbag, CD,Radyo ve Kaset çalar, Elektrikli cam ,ayna ve koltuklar, Cruise control, Yol bilgisayarı,Renkli cam, Deri Koltuklar,Sis farı, Benzin/ LPG, Otomatik vites, 6 silindir, 4.0LT, 190hp

Telefon:0532 500 43 71

Araçtaki modifikasyonlar:

4.5'' (inch) rubicon express yükseltme kiti.
32/11.5/15 maxxis mudder 754 lastikler (5ad)
Safari snorkel
10'' çelik jantlar (5 ad)
Vinç tamponu
6''Bushwacker çamurluk dodikleri.
Port bagaj
Midland cb telsiz.
Hı-jack
Lund marka cam üstü kaş
Tampon ve tavanda olmak üzere ilave aydınlatmalar.

DSC04101

DSC04054

DSC04422

DSC04542

100 0596

100 0597

100 0598

DSC04632

Etiketler
Ynt: 1998 Cherokee Country (XJ)

Hayırlısı olsun. Üzülmedim desem yalan olur. Çok emeğin var araçta. Herşeyini özenerek getirttik.

Alanada hayırlı olsun. Güle güle kullansın.

çok begendigim bir araç tam istegim gibi desemde yalan olmaz ançak elimde bir cj5 var önce onu halletmeli alana hayırlı olsun güzel bir araç ilerleyen zamanlarda aynı sından yapıcam umarım

Gurup içinde en beğendiğim araçlardan biri. Abartısız ve her şeyi dozunda yapılmış. Alan için de, satan için de hayırlısı...

Arkadaşlar araç Sevtap ve kardeşi Bora tarafından satın alınmıştı.Fakat Bora'nın özel nedenlerinden dolayı vazgeçti.Aracı geri aldım.Araç yine bendedir ve hala satılıktır.

abi alanın gerçekten sana dua edeceği temizlikte, çok emek verilmiş ve özenle kullanılmış bir araç.
alanada hayırlı olsun

Umarım kıymetini bilecek bir arkadaşımıza gider.Araç çok hoş ve donanımlı.İyi satışlar dilerim.

Teşekkür ederim arkadaşlar.Bende aile içerisinde kalmasını çok istiyorum.Bakalım artık,kısmet.

Yüksel bey;
kıymayın diycem aslında da vardır bir bildiğiniz. ben de hayranlarından biriyim aracınızın. saygılar...

Aracın fiyatınını 43.000 TL yaptım.Bu saatten itibaren satılsada olur,satılmasada olur.
Ufak tefek kaportadaki eziklerini (dalların çarpması sonucu oluştu) giderip,çiziklerinden dolayı aracı komple boyatıcam.Bundan sonra araziye girmek yok.Bağdat caddesinde gezicem :D :D

o zaman 20 inç jant takmak gerekir birde içi dönen kapak lazım tabi :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR