1999 Model Suzuki Grand Vitara - SATILDI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan camouflage Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,692
Ynt: 1999 Model Suzuki Grand Vitara - SATILDI

İlhami Bey almayı düşündüğünüz araç muhteşem görünüyor. Aynı aracı ben de düşünmüştüm. İlan sahibiyle telefonda görüştük bana aracın gps-navigasyon cihazı takıldığından sağ hava yastığının açıldığını ve arazide kullanıldığından çizikleri dolayısıyla komple boyandığını söyledi. Sizin bahsettiğiniz sağa-sola yatma olayını söylemedi. Hayırlısı ise alırsınız inşallah . Araç sahibi takas kabul ediyor, düşünmediniz mi?
Saygılar

Etiketler

Abdullah bey;
Aracı o dönem almayı düşünmüştüm. Hatta telefon açıp gitmeme gerek kalmadan karar verebilmek adına ayrıntıya girmeden mazisinide sormuştum. Ama çok ayrıntılı araştırınca almakdan vazgeçip, yaz tatilimi şu anda sahibi olduğum araçla geçirmenin daha uygun olacağına karar vermiştim.
Tatil bitti ve satış yine gündemde.
Şu an için bir Jimny bana göre daha uygun görünüyor.
İlginize teşekkür ediyorum.

aracınız çok güzel hayırlı satışlar , sahibindende favorilerime ekledim , kendi arabamı satabilirsem sizi hemen arayacağım. Umarım yetişebilirim :smiley: saygılarımla ...

PrometheusTR' Alıntı:
Suzuki'lerin en sevdiğim kasası budur :smiley: Hayırlı satışlar.
İlginiz ve beğeniniz için teşekkür ederim.

baha72' Alıntı:
aracınız çok güzel hayırlı satışlar , sahibindende favorilerime ekledim , kendi arabamı satabilirsem sizi hemen arayacağım. Umarım yetişebilirim :smiley: saygılarımla ...
Benim pek acelem yok bakalım kısmet ::smiley:

İlhami bey, aracınız çok güzel,
Uzun zamandır almak için ilanlarını takip ettiğim model, ben de kendi aracımla(2005 otm.jimny) takas edebileceğim bir grand vitara arıyorum, fakat ben otomatik olmasını istediğim için sizin ilanınıza kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum, hergün acaba satılmışmı diye merakla sayfayı ziyaret ediyorum.
hayırlı satışlar dilerim...

Selamlar.

Estağfirullah Savaş Bey :smiley:
Sizin arabanızda çok güzel. Hatta almayı düşündüğüm araçlardan bir tanesi ;)
İlanıma olan ilginiz için ayrıca teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR