2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan troyexplorer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 582
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 113,548
Süleyman Bey,bu siteden sipariş verirken adres kısmında "PO BOX ADRESS IS NOT ALLOWED ON THIS SHIPPING METHOD" diye bir uyarı veriyor.Sizde de oldumu?Olduysa nasıl çözdünüz.Firmaya soracağım,önce sizden bilgi alayım dedim.Şimdiden teşekkür...
Adres oldun isim soyad olsun herhangi bir bilgi girerken türkçe karakter kullanma sorun odur , büyük ihtimal

Etiketler

Sol aynanın elektrik aksamı yani ayna hareketleri, elektrikli katlanma ve ısıtması çalışmıyordu, aynacıya gittim bi dünya para istemesinin yanında katlanma özelliğinin müdahale edilecek bişey olmadığını söyleyince çıkmacıları araştırmaya başladım, yenisi burda 1600 küsür lira ,çıkmacılar çalışıp çalışmadığı belli olmayan yada ne zaman su koyvereceği belli olmayan aynalara 400 ile 800 lira arasında fiyatlar çekince ( bir kaç tanesini gittim denedim , hiç birinin katlaması çalışmıyordu bu arada) soluğu yine yurt dışında aldım , önce bulgaristana baktırdım orda yokmuş, zaten olsada çalışıp çalışmama riski malüm
İngiltereden orjinal land rover sıfırını sipariş verdim , hem şu gümrük vergisi olayını görmek istiyorum , daha pahalı parçalarda var listemde onlara ışık tutması açısından

Sol aynanın elektrik aksamı yani ayna hareketleri, elektrikli katlanma ve ısıtması çalışmıyordu, aynacıya gittim bi dünya para istemesinin yanında katlanma özelliğinin müdahale edilecek bişey olmadığını söyleyince çıkmacıları araştırmaya başladım, yenisi burda 1600 küsür lira ,çıkmacılar çalışıp çalışmadığı belli olmayan yada ne zaman su koyvereceği
İngilterede daha mı ucuz buldunuz?

Evet yarı fiyatından daha uygun , ama bi tane vardı stoklarında onuda ben aldım herhalde
Arattır sor , ingilteredeki sitelerin aslında çoğu türkiyeye gönderim yapıyor , ama bi yerde yazmıyor, mail atıp sormakta fayda var ben yakaladım öyle bi firma daha

Şuan için nakliye dahil yarı fiyatından daha uygun, gümrüğe bakıcaz , max 120 lira civarında olur gümrük tahminimce, tam yarısı olur , maliyeti 30 euro yazın dedim ama kaale alırlarmı bilemiyorum, ingiliz bunlar, çinli olsa her türlü oynama şansı var :smiley:

Son düzenleme:

Yok arkadaş 30 euro yu geçen bişey alınmaz yurtdışından artık
Ayna geçtiğimiz pazar günü istanbula geldi , ptt işyeri ile gümrük arasında sevk edilip duruyor , ne kadar giydirsek diye karar veremiyorlar herhalde

Yok arkadaş 30 euro yu geçen bişey alınmaz yurtdışından artık
Ayna geçtiğimiz pazar günü istanbula geldi , ptt işyeri ile gümrük arasında sevk edilip duruyor , ne kadar giydirsek diye karar veremiyorlar herhalde

İnşallah gönderiniz en uygun masrafla en kısa zamanda elinize ulaşır bende 2 ay önce ön cam sağ çıtayı getirttim...tesadüf bir arkadaşım ingiltereden dönerken getirdi sağolsun...tam parçaya kavuştum derken çıtayı ambalajından çıkarttım bir de ne göreyim parça "mat" ! Sol çıta parlak, sağ getirttiğim parça mat :(( parça orjinal LR ama nasıl olduysa bize tombaladan mat olanı çıktı ! Çözümü de diğerini mat kaplatarak bulduk :smiley: fena da olmadı !
90a77157d41bc5f9292f03ea9964e5eb
95ee56e0caca05019c9918ee9fe845e7

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Elinize emeğinize sağlık çok güzel bir çalışma oluyor. Ek olarak bu siteyi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Seri 3 den bozma bir defender sahibi olarak aradığım bir çok parça kargo dahil Türkiye den çok daha ucuza geliyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR