2002 Crd 2,7 Için Lastik Önerisi Lazım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drmeckel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,748
57a961faccdcef678246edcc7533c98f 2.7 aracima 265/ a/t lastik taktim sehirler arasi 3 lt gibi yükseldi yakit saskinim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Dedik en iyi at lastik kumho diye daha önce mukavva goodrich mt vardı , çıkardım kumho at 51 aldım 3 litre yakıt düştü.

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dedik en iyi at lastik kumho diye daha önce mukavva goodrich mt vardı , çıkardım kumho at 51 aldım 3 litre yakıt düştü.

Siz mt den at ye gecmissiniz yakitin dusmesi normal peki ben kumho at ye gecsem ayni ebatlarla degisiklik gorurmuyum sonucta arac ayni ebatlar da yere basacak markanin ne gibi bir avantaji olabilir ?

Siz mt den at ye gecmissiniz yakitin dusmesi normal peki ben kumho at ye gecsem ayni ebatlarla degisiklik gorurmuyum sonucta arac ayni ebatlar da yere basacak markanin ne gibi bir avantaji olabilir ?

Bf goodrich'in her lastiği çok yaktırıyor, lastik deseni yakış için önemli , bf de şekil var ,performans var ama konfor ve ekonomi yok , bi daha çok zorda kalmasan mt ok2 sini hayatta almam

Bf goodrich'in her lastiği çok yaktırıyor, lastik deseni yakış için önemli , bf de şekil var ,performans var ama konfor ve ekonomi yok , bi daha çok zorda kalmasan mt ok2 sini hayatta almam

A/t ne tavsiye edersin hocam

Ben bu ara falken wildpeak at lastik araştırıyorum. Fiyat olarakta uygun

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bu ara falken wildpeak at lastik araştırıyorum. Fiyat olarakta uygun

ben 3.0 crd de kullanıyorum. epey sessiz bir AT lastiği ancak yumuşak hamurlu ve daha az agresif bir deseni var. zorlamaya gelmez sert koşullarda.

ben 3.0 crd de kullanıyorum. epey sessiz bir AT lastiği ancak yumuşak hamurlu ve daha az agresif bir deseni var. zorlamaya gelmez sert koşullarda.
%80 asfalt kullanımı için daha sessiz ve yakıt tüketiminde fazla artış yapmayacak ve fiyat olarak ta makul bir lastik arıyorum aslında. Arabam nissan terrano daha önce kullandığım lastikler 255*70*16 bf at ve 235*85*16 bf mt. Her iki lastik ile ortalamanın 2 veya 3 lt üzerinde yakıt tuketimim oldu. Avukat beyin de tavsiye ettiği kumho veya falken 245 70 veya 245 75 ölçülerinden birine karar verip alacağım. Inşallah umduğumuz verimi yakalarız

kumho çabuk sertleşen bir lastik olduğu için ben normal lastiklerini almıyorum. kışlıklarda ise ömür daha uzun. falken i ise denemek için aldım ve yaklaşık 10 bin km dir memnuniyetle kullanıyorum. kışın da sorun yaşamadım buzlu zeminde. yinede ortalama bir lasitk olduğunu hatırlamak lazım. TR de fabrikası açılacaktı yakın zamanda desteklemek lazım. bence fiyat performansı çok yüksek. ben tavsiye ederim.

kumho çabuk sertleşen bir lastik olduğu için ben normal lastiklerini almıyorum. kışlıklarda ise ömür daha uzun. falken i ise denemek için aldım ve yaklaşık 10 bin km dir memnuniyetle kullanıyorum. kışın da sorun yaşamadım buzlu zeminde. yinede ortalama bir lasitk olduğunu hatırlamak lazım. TR de fabrikası açılacaktı yakın zamanda desteklemek lazım. bence fiyat performansı çok yüksek. ben tavsiye ederim.
Arazi de tecrübe etme şansınız oldu mu?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR