4x4 Motokaravanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 197
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 130,628
Ynt: 4x4 Motokaravanlar

Avrupada bunun pek çok örneği var, bana da çok sıcak bir fikir gibi geliyor.Şu linki incelemenizi öneririm;
www.Nordstar.de

Etiketler

http://jeepin.net/blog/news/earthroamer-xv-jp-becomes-reality/

437592248 494ce68c92

437592252 b2d545f02d

Özdal yapmayın böyle, bizi aşkımızdan soğutacaksınız...... :smiley:

Selam
Yalnız olduğumu düşünürken bu siteyi bulunca ne kadar mutlu olduğumu anlatamam.
Amerkan 4x4 ve Unimog hayranıyım,zaman içinde sizlerle zevkle bilgi ve dökümanlarımı paylaşacağım.
Ben uzun süredir bir çekme karavan almayı düşünüyorum.Yurdışı ikinci el 1-2 yaşında fiatları en lüks modeli 8.000 euro -12.000 euro olan
Çekme karavanlar nasıl oluyorda 2 hatta 3 kat artarak türkiyeye mal oluyor bilen varsa bize de anlatsın araba statüsüne mi sokuyorlar?
Neyse ekte benim Chevy Astro'mun resimlerini gönderiyorum.
Selamlar

Astro

Astro 1

Astro 2

Astro 3

Astro 4

Aracınız çok güzel güle güle kullanın, çekme karavanlarda türk üreticilerin üretimleri hem kaliteli hem de fiyatlar çok pahalı değil bence bir Adapazarına uğramanızda fayda var

Merhaba Ercüment
Gerçekten kaçırmışsın km'si de iyiymiş hele 4x4 se, Alanı bulup benim içinde 20.000 teklif
Verebilirsin.Bu arabanın konforu ne WV de nede Vito'da var.

110 defender karavan kendim yaptım. VE şuan satmak zorundayım. sahibinden.com sitesinde 6837625 nolu ianda özellikleri ve foto yu görebilirsiniz

Bu günlerde karavan bizimde düşüncelerimiz arasında,hatta geçen gün kiralık karavan ilanlarına bile baktım ama çok uygun birşey bulamadım.uygun ve iyi bir karavan bulabilirsek bu güzel yaz ayları için oldukça güzel düşüncelerimiz var,kısmet artık :smiley:

karavan tutkusu olmayan yok bence .Ben çekme karavan düşünüyordum bir arkadaşımınkini kullanınca
mobil karavan cazip geldi defenderi yapmayı düşünüyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR