5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010) (Fotoğraflar)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan şebo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,949
Ynt: 5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010)

zaferkutun' Alıntı:
Şimdiden katılımcıların mutluluğu satırlara döküldü.Bizim gibi mahrum kalanların (istemiyerek) görebileceği kareler ne zaman ekrana düşecek bakıpta TÜH BE diyebileceğimiz

bizde katılamadık ama katılmış gibi yaptık enazından :D :D

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
ben katılamadım tarık onlara çok yakın bir yerdeydim (bahçeşehir)ama daha önceden planlanmış bir yenekte olmam gerekti,bazen ağızınla balıkdeğil k....la balık tutsan olmayacaksa olmuyor ne yapalım.

canın sağolsun abi seneye nasip olur bakarsın beraber gideriz :D :D

Etiketler

İnşallah hep beraber bu taraflara gelirsen mutlaka ara

mutlu guzel bir iftar yemegini dostlar ile gecirdim...hersey mukemmeldi kayisdaginda offroad samimiyete gùzel insanlara emegi gecen herkese tesekkurler ;) fotograflari bekliyoruz

arkadaşlar öncelikle gerçekten çok sıcak ve güzel bir organizasyon oldu emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler
tek üzüntüm gece gezisine katılamamak için vaktimin olmamasıydı umarım en kısa sürede gündüz gözüyle görüşmek dileğiyle

Allah kabul etsinTarık sizin iftarınızda kalabalıkmış son kare resmin herşeyi anlatıyr sanki işte budur diyerek, sagol bizden de Iğdıra sevigiler,
arkadaşların resimlerini bekliyruz artık, sıra onlarda

Vallahi uzaktan bile olsa, imrenilesi/yalanilasi bir organizasyon oldugu okudugum kadariyla belli. :smiley:

Igdir'a, dolayisiyla Tarik arkadasimiza fotograflar icin tesekkurler ama bir an once Istanbul'un da fotograflarini bekliyoruz... ::smiley: ;)

Ynt: 5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010) (Fotoğraflar)

İftar yemeğimiz çok güzel geçti ,gerek düzenleyen gerekse katılan arkadaşlara teşekkürler,iftar sonrası kayışdagından istanbul manzarası muhteşemdi ,resimleri bekliyoruz tembellik yapmayın.

Cok istemme ragmen katılamadım kendi özel misafirlerim vardı aynı tarihte kimse foto cekmemiş herhal bir kacta görsel olsaydı

ata036' Alıntı:
eminim çok güzel geçti iftarınız ben oraya gelemedim ama burada kendi çapımda ufak bir gezenbilir fitar sofrası kurdum :D ilk resimler benden sizin resimleride merakla bekliyorum :D :D ertuğrul abi bu kadar görsel kanıt için yeterlimidir :D :D :D
Tarık eline sağlık bu kadar görsel yeterli :D çok güzel olmuş... Gezenbilir IĞDIR Grubuna çok selamlar :smiley:

Hala resimleri bekliyoruz ama kimsede tık yok bari ben dün akşam iftar dönüşü çektiğim bir kaç pozu yükleyeyimde belki sizde imrenir yüklersiniz.....

016

007

005

013

eftaLYa' Alıntı:
Biz şimdi geldik eve :D anca bitti muhabbet.. Erken ayrılan ve vedalaşamadığımız arkadaşlar oldu.. Yine bekleriz :smiley:

Esraaaa gönderecek misin fotoğrafları :smiley:

Anlaşpldı okadar katılımcıdan tık yok, nerede bu resimler arkadaşlar herkesin şarjı'mı bitti oksa kendinizemi saklıyorsunuz? :smiley:

Ramazan olmasa Esra ayılamadı diyeceğim ama nedendir bilinmez resimler hala ortada yok acaba yanlışlıkla resimler silindide bize bir şey diyen yok....... ;)

esra bu akşam yükler :smiley:)

Ünal bey sinyal almış gibisiniz inşallah yükler....!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR