5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010) (Fotoğraflar)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan şebo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,927
Ynt: 5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010) (Fotoğraflar)

pancarmotorcu' Alıntı:
ben marongoz arkadaşa ugrayayım ,fiyat ne olur ön araştırma yaplım,
Kereste fiatı soralım, montajını verniğini biz hallederiz... Bir etkinlikte dernek evi için düzenleriz... :smiley:

Etiketler

Valla yapabilirsek kendimiz çok daha şahane olur Ahmet :D Hem kendi el emeğimiz deriz.

bu sayfada ki masalardan ilham alabiliriz :D

http://www.sirinhome.com.tr/?part=urun&gorev=oku&id=28

eftaLYa' Alıntı:
Valla yapabilirsek kendimiz çok daha şahane olur Ahmet :D Hem kendi el emeğimiz deriz.

bu sayfada ki masalardan ilham alabiliriz :D

http://www.sirinhome.com.tr/?part=urun&gorev=oku&id=28
Elimizden gelir hallederiz tabii ki... :smiley: Ankara da o kadar adamımız var... ;D

Arkadaşlar siz daha iyi bilirsiniz ama bence bi başlık açıp bilgisi olanlardan yardım isteyin.
Konumuz İftar Buluşması.

IMG 9264

Kartal kaynarca E-5 üstünde piknik masaları dikkatimi çekmişti ilk fırsatta uğrayıp fiyat alacağım...

Nurullah abi 2-3 tanede Kayışdağına alalım... ;)

Cumartesi günü Gezenbilir Evi'ne biraz erken gittim... Dernek evimizi gördüm.. benim gibi erken gelen arkadaşlarla iftar saatine kadar keyifli
sohbetlerimiz oldu ... :smiley:

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

1

2

3

İstanbulu Gece 500 m. yüksekliğindeki Kayışdağından izlemek :smiley:

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

DSC02048

DSC02050

DSC02052

Harika bir iftar olmuş arkadaşlar

Kayışdağından bendekiler ne yazıkki bu kadar... görsellerden anlaşılamayacak kadar güzeldi .. bizleri oraya götüren getiren arkadaşlara çok teşekkürler :smiley:

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

DSC02058

DSC02059

DSC02061

güzel olmuş ,afiyet olsun ,Allah kabul etsin, ahşap masa konusu süper yanyana 10 masa süper olur (10x6kişi=60) araştıralım katkım olsun isterim.

çok güzel bir geceydi tekrarında buluşuruz yine inşallah hazırlayanlara teşekkürler

Çok güzel bir organizasyondu yemekler harikaydı ortam harikaydı siz harikaydınız bir restaurantta bunu bu kadar güzel yapamazdık dernek evinde olması gayet iyi bir fikirdi.
Sonrasında kayışdağı gayet güzel bir etkinlikti istanbulu 490 mt yükseklikten gece izlemek ayrı bir keyifti Ertuğrul abi ay fotoğrafın çok güzel olmuş bence.Hepinize sonsuz sevgiler.

selam arkadaşlar, her zamanki gibi harika bir etkinlik olmuş şehir dışında olduğum için katılamadım, emeği geçen arkadaşları kutluyorum,istanbulun ışıl ışıl görüntüsü de güzelmiş,o yükseklikte içilen bir bardakçayın eminim tadına doyum olmaz, iderneğimizin mahçesi de genimiş çardakta ve bahçede masalargüzel olur, bu konuda kyapabileceğim bir şey olursa elbette yardımcı oluruz maddi manevi,ne olura montaj ve vernik işini kendimiz yaparız diyen ar kadaşa katılıyorum, hafta sonu olursa ben varımmm, resimler güzelliği çok güzel yansıtmış, darısı benim gibi katılamyan arkadaşların başına,
Esracımmmm bir daha bir daha bir daha isterizzzz iftar olmasada akşam yemeği olsun, yada başka bir etinlik, yet erki tekrar bir araya gelme saglansınnn
Herkese kilometrelerce öteden , Artvin Hopa dan sevgi ve selamlarrrımı gnderiyorum,

Sizin 500 mt dediğiniz Benim Discovery nin sepetinden 503 mt oluyor. ;D ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri