7/24 Açık Landrover'cılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan HakanBastoncu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46,274
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 931,935
Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar

Ama öyle siz bu çocuklara sabah şekerleri dediniz çözülme başladı

Etiketler

SDC' Alıntı:
"Olay gerçek mi" demedim ki "okudukları gerçek mi" diye inanamadı Onur ;D

Hakikaten "Acemi80" Abinin dediği gibi vicdani sorumluluk duyuyorum 8)

Sen atmıştın dimi ortaya bu sabah şekeri meselesini ;D

ohoo ne bu kardeşim , herkes gitmiş yine "tükkan" kapalı kalmış ;D

discovery-V8' Alıntı:
;D ;D benden pek sabah şekeri olmaz ama yinede bilemiyorum.

Seni kastetmedim zaten ilk günü yağıp gürleyen bir dahada görülmeyenleri kasdediyorum

iki gündür telsiz piyasasını inceliyorum yurt dışı ile türkiye arasında korkunç fark var

acemi80' Alıntı:
iki gündür telsiz piyasasını inceliyorum yurt dışı ile türkiye arasında korkunç fark var

Sadece fiyat değil, teknik açıdanda Türkiye çok geride kaldı, ( CB için söyledim)

discovery-V8' Alıntı:
Sadece fiyat değil, teknik açıdanda Türkiye çok geride kaldı, ( CB için söyledim)

Şöyle idare eder kabiliyette olan lar 400 civarında aynı işi görecek yurt dışında ise 18dolar bu kadar fark olabilirmi insanı zorla kaçak mal kullanmaya teşvik ediyorlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR