7/24 Açık Landrover'cılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan HakanBastoncu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46,274
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 933,096
Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar

HakanBastoncu' Alıntı:
...benim tarzım Trophy gibi uzun soluklu adrenalinler sanırım. Ben gazlayıp zamanla yarışmayı sevmiyorum...Trophy daha ağır basıyor galiba. Batacaksın, vinçleyeceksin, kurtaracaksın, kurtarılacaksın vs. vs....mücadele falan benim olayım bu.....

Hakancım seninle aynı fikirdeyim, bu fikirde fazla arkadaşımız olmadığına göre artık ikimiz bi uzun, zorlu yol yaparız ;D ;D ;D

Ha bir de motor gücünün pilotajla karıştırılması beni hasta ediyor ;)

Etiketler

fastjunkie' Alıntı:
Yavuz abi de burda bize gelince asıp kesiyor, ama evde Fadıl Fıdıllıoğlu oluyor sanırım ;D ;D ;D ;D ;D

Laf aramızda bu LR kullanıcıları biraz böyle sanırım, sırf Yavuz değil ;D ;D ;D

(üzgünüm Yavuz ama sen de çok açık vermişsin, savunacak yer bırakmamışsın :p )

HakanBastoncu' Alıntı:
...Teşekkürler Göktuğ Bey...

...Ulus Otomotiv olarak kayıtlı olan beyfendi ve size cevaplarınız için teşekkür ederim...

Saygı ve sevgilerimle

HakanBastoncu' Alıntı:
...Teşekkür ederim...

...Tekrar teşekkürler...

Selamlar

Hakancım sana acı gerçeği söylemek durumundayım :'(

Sanırım Naci baban seni cami avlusunda buldu ve yine sanırım seni oraya Charles Spencer King bıraktı :(

Benim akrabam olamayacak kadar kibarsın çünkü ;)

SDC' Alıntı:
Hakancım sana acı gerçeği söylemek durumundayım :'(

Sanırım Naci baban seni cami avlusunda buldu ve yine sanırım seni oraya Charles Spencer King bıraktı :(

Benim akrabam olamayacak kadar kibarsın çünkü ;)

Bir Çay Molası,

Halacım her uzun soluklu geziye varım yeterki RRC olsun. Aksilik olmaz da her işim rast giderse kışa kadar ciddi bir tadilat yapacağım. O zaman sen seyret zevke bak, neler yapıyorum İngiliz'le :D

Söylediğin motor gücü ve pilotaj konusu apaçık bir uçurum.... Tanıdığımız her insan mutlaka bir bilgi birikimine sahip. Ama kimse mükemmel değil. Bana göre iyi off- road'cu veya en iyi araba diye bir şey yok... Herkes iyi ve herkes süper araba kullanıyor :D

Nezaket konusunda saf İngiliz amcam Charles Spencer King çok eğitim verdi. Sanırım Göktuğ kardeşim bu kadar nezaketin üstüne, ulan bu lavuk 3.CİNS'midir nedir diyerek ve tırsarak cevap yazmıyor ;D ;D ;D. E bir de Avatarı değiştirip Kanarya sever bir sanatçımızı koyduğumda iş iyicene vahim bir durum aldı ;D

Allaha Emanet hışşşş allloooooooo ( nezaketi bıraktım) ;D ;D

Merhaba Ufuk Abi,

Videoları seyrettim. Harika vakit geçirmişsiniz :D. Abi Jeep, LR, RRC farketmez hepsini dolduruyorsunuz. Güzel muhabbetiniz, asaletiniz yeter... ( Yaş olarak sizden küçük olsam da takdir etmek yaşımıza düşmese de içimden koptu gitti laflar)

Sevgi ve saygılarımla

HakanBastoncu' Alıntı:
Merhaba Ufuk Abi,

Videoları seyrettim. Harika vakit geçirmişsiniz :D. Abi Jeep, LR, RRC farketmez hepsini dolduruyorsunuz. Güzel muhabbetiniz, asaletiniz yeter... ( Yaş olarak sizden küçük olsam da takdir etmek yaşımıza düşmese de içimden koptu gitti laflar)

Sevgi ve saygılarımla
Merhaba.... Biz firsatini bulunca yapiyoruz operasyonlari :smiley: Arac farketmiyor :smiley: Direksiyondaki onemli

Saygi benden

yunus bager' Alıntı:
Teşekkür ederim Ufuk abi kusura bakma kürek lazım olmuş Ğöktuğ a senin video denk geldi ;D ;D
Bu arada İzmit te fırtına var sürekli elektirikler kesiyor

Kurekmi himmmm tamam verelim hemen :D

Kutuphanemiz genisliyor Ne guzel ne ararsan var :D

Çayım Bitti :-\,

Saat akşam olunca koşuşturuyor ne yazık ki :'( Maliye Bakanımı ve evimi özledim, bir an evvel kopup gitmek istiyorum. Biraz işlere asılma zamanı geldi.

Tüm dostlara sevgi ve selamlar, iyi muhabbetler olsun...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR