88 Defender 2.5 Dizel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karakoosh Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,408
Ynt: 88 Defender 2.5 Dizel

Efendim aracınız aslında toplamak için bana göre uygun. Müşteri olmak için epey düşündüm. Dizel aramamdaki sebep motoru ford motoru ile değiştirecek olmam. Motor masrafı, döşeme masrafı, lastik masrafı ve sair masraflar derken bu aracın toplanması benim bütçemi aşacak idi. Sanırım diğer forum üyeleri de böyle düşünmüş olacak.

Etiketler

ORMANCI ALİ' Alıntı:
Efendim aracınız aslında toplamak için bana göre uygun. Müşteri olmak için epey düşündüm. Dizel aramamdaki sebep motoru ford motoru ile değiştirecek olmam. Motor masrafı, döşeme masrafı, lastik masrafı ve sair masraflar derken bu aracın toplanması benim bütçemi aşacak idi. Sanırım diğer forum üyeleri de böyle düşünmüş olacak.

reaksiyon almak güzel , öncelikle cevap için teşekkürler bende kendi cevabımı yazayım

1-motor değişecek hiç birşey demem tamamen zevk meselesi ancak yaklaşık on gün aracın marşına basmadım 3 sn sürmedi aracın çalışması yani maşallah diyeyim motoruma
2-döşememasrafları aracın döşemeleri zaten var sadece kaplanacak onun içinde kaplamalık kumaş aldım vakit yok ancak 10-15 gün sonra başlarım döşemelere
3-lastiklere lafım yok gerçi inme falan yok ama çok iyi durumdada değiller
özet olarak benim aracımzaten toplu sayılır bu hafta yurtdışı işim var gelince rutuşları ve koruma demirleri ve port bagajıda halledeyim ondan sonra görün siz onu :smiley:)

arkadaslar cıft kabin ve dort ceker bir araç alma niyetine girdim bu nedenle aracın fiyatını 15800 tl olarak revize ediyorum

ayrıca vinç bana lazım oyüzden 15000 tl ye vinçsiz olarak veririm.

1998 modelden yukarı ve çift kabin pickuplarla takas olur.

evet arac hala satilik fakat yurtdisinda olmam sebebiyle guncel resimlerini ancak haftaya koyabilirim.
haftaya guncelleme yaparim.

Merhabalar , aracın döşemeleri takıldı
göğüslüğü kaplattım
eksik gediğini aldım kapı kolundan cam kenarlarına kadar yaptırdım

ekstra olarak
1 adet tavan bagajı ama ford minibuslerin sanırım
2 adet istepne
2 adet istepne kılıfı
2 adet istepne tutucu

ön çamurluk üstleri aliminyum kaplandı
cam silecekleri takıldı çalıştırıldı

fiyatta 15000 olacak ,ama pazarlık etmeyeceğim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,154
Kaydolan Son Üyemiz
1karus

Geri