ADANOFF 27 Mart 2011 Pazar günü BATIK GEMİ KARATAS

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan amigo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,756

amigo

Carpe Diem !
Yer
ADANA
27 Mart 2011 Pazar Faaliyet Duyurusu
Dostlar,
27 Mart 2011 Pazar günü için faaliyet rotamız Karataş Batık olarak belirlenmiştir

http://www.adanoff.com/showthread.php?85-27-Mart-2011-Pazar-Faaliyet-Duyurusu&p=1213#post1213

fotograflar eski gezilerimizden..

168395 133147306752745 100001724298673 199098 6387710 n

DSC 0649 800x600

Etiketler
Ynt: ADANOFF 27 Mart 2011 Pazar günü BATIK GEMİ KARATAS

evet arkadaşlar nihayet bir turlu niyet edipde gerçekleştremedigimiz batık gemi mevki gezimiz bu hafta pazar gunu gerçekleştırecegiz adrenalini bol sulu çamurlu kumlu çöllü bi gezi olacak inş. herkese iyi eglenceler şimdiden.

Abi Gezenbilir'i Çok Boşladık Ama Yaaa..Baksana Kimse Yazmıyor Buraya....

Kemalhan hatrın için yazim bişeler pazar günü navaranın abisiyle geliyorum 98 nissan pikabımla bende senin gibi üniverstede iken almıştım bu aracımı bu etkinlikler başlayınca tekrar kullanmaya başladım ileriki haftalarda birazda yükseltmeyi düşünüyorum gerçi standart hali bile jimny den bi karış yüksek ama olsun ben yinede yükseltecem

gozukara' Alıntı:
Kemalhan hatrın için yazim bişeler pazar günü navaranın abisiyle geliyorum 98 nissan pikabımla bende senin gibi üniverstede iken almıştım bu aracımı bu etkinlikler başlayınca tekrar kullanmaya başladım ileriki haftalarda birazda yükseltmeyi düşünüyorum gerçi standart hali bile jimny den bi karış yüksek ama olsun ben yinede yükseltecem

Abi Biz Mahmut Usta ile Bugün Yükselttik Aracı Baya Güzel Oldu Hamdi Abi'nin Lastikleride Denedik Baya Yakıştı :D Hamdi Abiden Güzellik Bekliyoruz Şimdi Hayırlısıyla Satarsa Aracı En Kısa Zamanda Lastiklerle Bana Bi Söz Nişan Yaparız :D :D :D
Yükseltme Konusunda da Mahmut Usta'dan Başkasına Gitme Derim Şahsen..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR