Ahşap Mobilya İskeleti Ve Lambri Kullanımı Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ouzhanuglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,893
Elinize sağlık ciddi bir emek harcamışsınız. maliyet listenizi şöyle bir inceledim. araç dışı yaklaşık 30 bin civarı. müthiş düşük bir rakam ancak bir türlü yerli yerine oturtamadım. örneğin "seval HALOJENSİZ YANMAZ EXTRA İZOLELİ N2XH FE 180 2x1.5mm 50 mt" 114 lira demişsiniz. metresi 114 lira ise çok pahalı. 50 m 114 lira ise metresi 2 liraya gelir ki yanmaz kabloyu bu fiyata nerden buldunuz, hemen biz de alalım
Bu listeye bakınca 30 bin liraya karavan çıkar gibi bir sonuç çıkıyor ki bu bence mümkün değil.
ben mi yanlış yorumluyorum acaba?
Kolaylıklar diliyorum.
perdeleri annem dikecek ev tipi perde yapmak istiyorum sinekliğide çırt sinekliklerden yapıcam sanırım. bi çok kısmı daha bitmedi tek kat boya ile duruyor ama duvarları kendinden yapışkanlı duvar panellerile mi kaplasam mı onu düşünüyorum bu şekilde bekleyen bi çok ayrıntı var ama bana en kötü ihtimalle araç hariç 40bin tl ye patlar diye düşünüyorum.

WhatsApp Image 2021 10 07 at 195938

WhatsApp Image 2021 10 07 at 195658 1

WhatsApp Image 2021 10 07 at 195658

WhatsApp Image 2021 10 07 at 195657 1

WhatsApp Image 2021 10 07 at 195657

WhatsApp Image 2021 10 07 at 195656

Etiketler
perdeleri annem dikecek ev tipi perde yapmak istiyorum sinekliğide çırt sinekliklerden yapıcam sanırım. bi çok kısmı daha bitmedi tek kat boya ile duruyor ama duvarları kendinden yapışkanlı duvar panellerile mi kaplasam mı onu düşünüyorum bu şekilde bekleyen bi çok ayrıntı var ama bana en kötü ihtimalle araç hariç 40bin tl ye patlar diye düşünüyorum.
Hoş görünüyor, Ellerinize sağlık...

evet 50 metresi 114 tl fabrikası zaten denizlide hatta 100metre yanmaz halojensiz boruyu da 70 liraya aldım denizlide TURAN elektrik diye bi yerden güncel fiyatlara baktığımda inanılmaz uyguna almışım hatta o zaman aldığımda bile TTR kablolardan daha ucuza gelmişti bende şaşırmıştım. Genel olarak bu fiyata çıkar çıkmaz durumunu güncel fotoğraflarını paylaştığım da siz değerlendirirsiniz lüks değil ama yaşanabilir temel bi karavan. fiyat listesinde kaçan varsa bile en fazla lavabo sifonu veya metal delme aparatıdır onlarda 20-30tllik şeyler.

şu şekilde bir bağlantıyla en azından fikir vermesi açısından yapım sürecine bakabilirsiniz.

teşekkürler. turan elektrik ile irtibata geçeceğim. böyle fiyat verirse harika olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR