Akdeniz Turu Kamp Arkadaşları Arıyoruz

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mercankabugu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,257

mercankabugu

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
1
Yer
İstanbul
Web
www.instagram.com
Merhabalar,
yılda bir defa 15, 20 güne varan kendi aracımızla iki arkadaş Akdeniz turu yapıyoruz. Bu sene için haziran 25 gibi çıkmayı düşünüyoruz. yolculuğumuzu araçla yapıyoruz,yolculuğumuz İstanbul çıkışlı direk Akdeniz bölgesinde Antalya yada Alanya olacak bir iki günlük konaklama gezi kamp sonrası sırasıyla Fethiye, Marmaris Bodrum, didim, Kuşadası, Çeşme, Denizköy Çanakkale ossos uçmak dere ve 15 gün sonunda İstanbul olacak. Gerekirse durum, konum ve mekana göre kamp alanı ortak belirlenecek. konaklamada tercihimiz kamp çadırı ve uygun fiyatlı pansiyon ve öğretmen evleri oluyor.. Bu seneki projemiz için bize Polonyalı rehber bayan arkadaşımız eşlik edecek. şuan Antalya'da çalışıyor. bir proje için o da Türkiye'de.biz, kişilerle birlikte olduğumuz süre içerisinde konaklama gıda ve yakıtı eşit olarak paylaşıyoruz Sizin içinde bu kriterler uygunsa daha ayrıntılı konuşarak hareket edebiliriz.. Dilerseniz instagram adresimiz martiantraveler mesaj tavsiye ve öneri için dönüş yapabilirsiniz..
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,552
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst