Ankara - 20 Mart 2011 - Gene Şehirden Kurtulmaca

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Alfonse Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 491
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,229

20 Mart Pazar Günü Nereye Gidelim

• Kullanılan toplam oy
    29
Ynt: Ankara - 20 Mart 2011 - Gene Şehirden Kurtulmaca

ozanyur' Alıntı:
gel gel sen iyi gaz veriyosun bana :D
olum koca grand cherokee V8 gider bu gder......
gitmediği yerde çaydanlıgı alıp kacarım :D

;D ;D ;D ;D ;D fenamı oldu heryeri geçti gitti işde.....

Etiketler

kurt ve kurt' Alıntı:

Mustafa bey, güzelmiş Disco, tanıdık geldi bi yerden ama... tampon vinç minç iyiymiş... Güle güle kullanın...

Alfonse' Alıntı:
Nah kaçarsın pardon... ;D bi yere bırakmam seni.... ;)

Bak durumuna, kaç gün var daha...
Gel len işte, ne naz yapıyon, pardon yani ;D

gelcem gelcem cherokeyi biyere gömüp senin arabayla geri döncem yada caydanlıgıda calabılirim :D

Alfonse' Alıntı:
Sende şart yapma lütfen... Bişi olmaz, keyif yapçez hep beraber işte mis gibi ;D

Aşkım ılıcada olur da batarsam 1 daha bu kez kurtarma şansımız kalmaz biliyorsun

ufukozkan' Alıntı:
benden ondan şeediyorum işde.... bide o kahvaltı yaptığımız yer vardıya ......orda güzel bi köy kahvaltısı ohhhhhhh....:smiley:

heeee şaairin yerii diyosun sen :smiley: ben oraya gelmem geçen cumartesi gecesi onların kardan adamını ezdim, beni yakalamasınlar :D :D

mjeliada' Alıntı:
heryere gelmelisiniz bence :smiley:
;D ;D ;D ;D bu da iyiydi ...niyeymişki.....petrol istasyonu sahibi filanmı dediler :smiley: :smiley:

bu devirde emekli adama zor valla ......eskiden di o günler... onlarıda siz kaçırdınız ben ne yapayım :smiley:şimdi kıpırdasam dünya gaz :smiley: :smiley:

ufukozkan' Alıntı:
;D ;D ;D ;D bu da iyiydi ...niyeymişki.....petrol istasyonu sahibi filanmı dediler :smiley: :smiley:

bu devirde emekli adama zor valla ......eskiden di o günler... onlarıda siz kaçırdınız ben ne yapayım :smiley:şimdi kıpırdasam dünya gaz :smiley: :smiley:

bilmem ben :smiley:

ozanyur' Alıntı:
heeee şaairin yerii diyosun sen :smiley: ben oraya gelmem geçen cumartesi gecesi onların kardan adamını ezdim, beni yakalamasınlar :D :D

alp iki dakikada yenisini yapar :smiley: hallederiz :smiley:

kurt ve kurt' Alıntı:
arkadaşlar off road gezilerimiz nasıl geçiyor?hafif gezilermi yoksa ,araçları bayagı zorluyormusunuz?

Araçların donanımına, sürücülerin kabiliyet ve tecrübesine ve tabiki en önemlisi; grubun o günkü amacına göre değişir...

;D ;D Bizler, Genelde, Sonuna Kadar Zorluyoruz Araçları...
Hepimizin Vinçleri Yanar, Bütün Strepler Kopar, Bütün Klitler Kırılır, Ne kadar Aks Varsa Çıkar Kesilir
Parçalar Öyle Geliriz Araçları ;D ;D

;D Bitek bi Ufuk abi var aramızda, Ufuk Özkan...
O korkar, aracınada kıyamaz, ne çamura girer, nede sert bi taşa basar tekeri...
Zaten CJ' side donanımsız, hiç bi yükseltme lastik felan yok...
Telsiz kullanmayıda bilmez, o yüzden texas anteni felan yoktur
Ama CJ sinin rengi çok güzel ;D

;D caNNım Ufuk abim ;D Hörmetler abi ;D

1- TEKNIKISLEM - CJ5 2 kişi
2- Alfonse - GC ZJ 5.2L x kişi
3- ozanyur - GC 1,5 kişi

ilk 5 e girmiş oldum böylece :smiley:

tanyolu' Alıntı:
4 yaşında bir yeğenim var onuda getirmeyi düşünüyorum, eğlenceli bir yer olsa keşke. alışsın yavaştan yavaştan tosunum.

Fatih, iyi aklıma getirdin...

Benim yiğenimle kız arkadaşıda benimle gelecek büyük ihtimal...

1- TEKNIKISLEM - CJ5 2 kişi
2- Alfonse - GC ZJ 5.2L 3 kişi
3- ozanyur - GC 1,5 kişi

SERİ 3 109' Alıntı:
Elmadağ gezisine bende katılırım.

Elmadağ olmasada gelin derim.... sizin aracı geçen gün cepa tarafında gördüm galiba, çok şıkmış...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR