Ankara Grubu; Düzce Yörükler Yaylası Offroad Oyunlarında (17 - 18 Eylül 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 186
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,054

Hangi L 200 Trecihiniz ?

• Çamurlu L 200

Kullanılan: 23 82.1%
  • Pırıl Pırıl L 200

Kullanılan: 5 17.9%

• Kullanılan toplam oy
    28

Etiketler
Ynt: Ankara Grubu; Düzce Yörükler Yaylası Offroad Oyunlarında (17 - 18 Eylül 2011)

[attachment=2] Toyota Cj ye karsı :smiley: ;D[attachment=5]

DSC 1268

DSC 1268

DSC 1292

DSC 1295

DSC 1304

Ynt: Ankara Grubu; Düzce Yörükler Yaylası Offroad Oyunlarında (17 - 18 Eylül 2011)

bir kaç fotoğraf da ben de var, üç beş vakte kadar yüklerim...

bu ormanda korku filmi çekilir :smiley: [attachment=1][attachment=2]

P1100676 r

P1100677 r

herkese teşekkürler bugüne kadar böyle zorlu bir oyun olmamıştı kendi adıma ormanda karanlıkta gitmenin tecrübesini yaşadım zaten gündüz aydınlıkta olanlar oldu.ercova şenliklerine bekleriz.

Ben hala Murat hocanin mitsubishiyi ceken ekibe kizginim
Kurtarma resimlerine bakin ne demek istedigimi anlarsiniz
onun haricinde super bir hafta sonu oldu
Ankara grubu ve istanbullu arkadaslara sonsuz tesekkurler
Hic bir kampta boyle guzel bir fasil olmamistir
Ismail abiyi bir dahaki kampta kimseye kaptirmayalim
Omer abimede gecmis olsun insallah yaralarin cabuk kapanir hani diyorum caydanligi elimden birakabilseydim daha mi az hasar olurdu.
Suat hoca, gordunmu toyotayi neler yapti oyle,

@ Recep_Altay;

Abi Keşke senin toyotayıda yarışa soksa mı idik,

Difender Cukuru senin ümidini kırdı sanırım

jeomad' Alıntı:
@ Recep_Altay;

Abi Keşke senin toyotayıda yarışa soksa mı idik,

Difender Cukuru senin ümidini kırdı sanırım

acıckası iki cekerde girsek olurmuş tabi o cukura girerdikde cıkamazdık o ayrı:smiley: onun dısındaki yerlerde cok da sıkıntı cıkarmadı

suatgrbz' Alıntı:
acıckası iki cekerde girsek olurmuş tabi o cukura girerdikde cıkamazdık o ayrı:smiley: onun dısındaki yerlerde cok da sıkıntı cıkarmadı

Suat bey ben arkadan ittirirdim. Çıkardık bütün cukurlardan, Neyi dert ediyonki ?

Gokhanin cektigi videoyu izledimde
cok yavas girmisim cukura, camura saplandiktan sonrada debelendikce daha da battik
sen parkurda gorecektin benim araci, parkur agladi be
Ama en buyuk bombayi Suat patlatti
iki cekerle havuzdan cikinca "keske yarisa bende katilsaydim, dereceye girerdim" dedi
Huseyin sahidimdir
Ismail abinin aracta 4 cekermis bu arada, test ettik onayladik

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR