Aranıyor!! Vitara jlx5k veya GV 2004mod.3k

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan demir_bey Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,570

demir_bey

Ana Kamp
Evet gezenbilir dostları wvt4 mü sattım.günlük kullanımda,hafta sonları baraja balığa gittigimde, çamurda kalmayacak,şekildebir araç arıyorum.malum sitedeki araçları ezverledim.gerçek degerinde dost işi 94-2001 arası 5k jlx,veya 2004 mod GV3K araç arıyorum.malum sitede fiyatlar uçmuş 2001 mod e 23 diyen var.
saygılar.

Etiketler

Ynt: Aranıyor!! Vitara jlx5k veya GV 2004mod.3k

Sizin gibi düşünenlerden biri de benim.Fiyatlar gerçekten uçmuş.2 sene evelinde 14 .15 arası satılan lar olmuş 23 .25 bunu anlayamadım gitti.Eskiden binek aracı satıp kafa kafaya gelir haldeyken şimdi.makas çok acıldı.

freegraf' Alıntı:
Sizin gibi düşünenlerden biri de benim.Fiyatlar gerçekten uçmuş.2 sene evelinde 14 .15 arası satılan lar olmuş 23 .25 bunu anlayamadım gitti.Eskiden binek aracı satıp kafa kafaya gelir haldeyken şimdi.makas çok acıldı.

Aynen makas çok açılmış,daha geçen yıla kadar 15-16 civarı 2001 mod.araba sitelerinde bolca vardı, ama her ne oldu ise birden yükseldi,hiç bir ekleme olmadan fabrika çıkışı olan araca 23-25 isteyenleri anlayamıyorum, kullanan arkadalardan ricam gerçek degelerini yazsalarda piyasa fiyatlarını ögrensek.

saygılar.

Bunun sebebi, araçların kıymeti anlaşıldı
1 vergi ucuz 65--100 tl arası

2 yakıt makul 250-350 krş. arası

3 modifiye parçası bol

4 yedek parça ve çıkma parça var

5 arazide boyundan büyük işler yapıyor

kısacası işletim maliyeti çok düşük,

Bunu böyle şişirmenin gercek alıcıları ve hevesli arkadaşları zora soktukları kesin.Birde bunları alırken mukakki alanda kendi çapınca bazı masraflar edecektir.En az 2 bucuk 3 lirada öyle harcanacak.Hal bçyle olunca işin tadı kaçıyor.ertele gitsin demekten başka yol görünmüyor.Şahsen ben şöyle düşünüyorum.Piyasaya bir başka tabirim ile kötü yola düşmeyeninden bir tane bulmak lazım.Tabi buda çok zor.hemen çakal sürüsü kokuyu alıyor.Arayan inşaallah bulur.

fix' Alıntı:
en önemlisi düzgün araç yok..talep çok.
katılıyorum sizee

pancarmotorcu' Alıntı:
Bunun sebebi, araçların kıymeti anlaşıldı
1 vergi ucuz 65--100 tl arası

2 yakıt makul 250-350 krş. arası

3 modifiye parçası bol

4 yedek parça ve çıkma parça var

5 arazide boyundan büyük işler yapıyor

kısacası işletim maliyeti çok düşük,
sizde haklısınız
freegraf' Alıntı:
Bunu böyle şişirmenin gercek alıcıları ve hevesli arkadaşları zora soktukları kesin.Birde bunları alırken mukakki alanda kendi çapınca bazı masraflar edecektir.En az 2 bucuk 3 lirada öyle harcanacak.Hal bçyle olunca işin tadı kaçıyor.ertele gitsin demekten başka yol görünmüyor.Şahsen ben şöyle düşünüyorum.Piyasaya bir başka tabirim ile kötü yola düşmeyeninden bir tane bulmak lazım.Tabi buda çok zor.hemen çakal sürüsü kokuyu alıyor.Arayan inşaallah bulur.
birazda şans işi sanırım inşallah temiz bir araç bulurum, aşagıda linkini verdigim araç gibi yapılımı alsam acaba diyorum,saglam çıkarmı yapılı araç,yoksa zaten kullanım ömrü dolmuş o yüzdenmi satışa çıkmıştır.???

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-vitara-hazir-off-road-araci-35585687/detay

vallaha ne desem boş .Fena durmuyor.Dışı seni içi beni yakar meselesi. İlhamı hocanın dediğini bir dinle .Çağlar bey sitede bir künye çıkarır size.İnşaallah gönlünüze göre bir arac bulursunuz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69518.msg848288#new

Bu aracı Ankara grubu yakından tanır,temiz bakımlı ve yıpranmamış bir Grand Vitara.. Bana sorarsanız gayet iyi bir alternatif.

erenatac' Alıntı:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69518.msg848288#new

Bu aracı Ankara grubu yakından tanır,temiz bakımlı ve yıpranmamış bir Grand Vitara.. Bana sorarsanız gayet iyi bir alternatif.

otomatik olsa düşünebilirdim, favorilerime ekledigim otomatikler var,olmazsa son ihtimal olabilir.

Ağzım dolu ...ne diyeyim. kartal ile tilki hikayesi alan çıkarsa ben o zaman şaşarım.Bunlar bu ara tamamen tempra oldular.

valla o eleman 27 ye ucmus ben yazın temız bır aracı 20 ye aldım suan 7 -8 bın tl masraf ettım kafamrahat daha takacagım aksesuar kalmadı bence yapılıyı ozellıkle cagların eskı aracı mavı balınayı almanızı tavsıye ederım o aracın ustune 3bınlıra harcarsanız o aracta harıka olur o aracın ayna mahrutısı ufak yanı orjınal bırde kılıt defransıyelle ufak tefek bakımları var bıldıgım kadarıyla caglardayken oyleydı

Gezenbilir üyesi Dr.Musti de satıyor 2.0 lt.200 binde 20 lira Herşey 2.2.2 diye gidiyor.kendisi karabük te Dr.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR