Babalar Ve Oğulları Birde Köpekleri Kampımız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alperagat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,366
Ynt: Babalar Ve Oğulları Birde Köpekleri Kampımız

Çok iyi yapmışsınız gerçekten tebrik ederim. Artık tamamen betonarme de büyüyen çocuklarımız doğa nedir bilmiyor malesef. Ben iki çocuğumda da henüz 1 aylıkken uludağa çıkmıştım. Bana deli misin diyen çok olmuştu hatırlıyorum. Şimdi büyük 5 küçük 1,5 yaşında. Haftasonları offroada da beraber gidiyoruz ormana pikniğe de kampa da.

Etiketler

tebrik ederim çok iyi etmişsiniz.hem çocuk psikolojisi yönünden pozitif katkısı olmuş hemde çocukların ömür boyu unutmayacakları bir etkinlik olmuş.o gece yarısına kadar atış yapanlar içinde keşke jandarmayı arasaydınız silahlarını kaptırınca sanırım ömür boyu bir daha yapmazlardı...sanırım ??? ya da eşşeklik baki mi kalır bilemedim :-\

Biz bu olayı beceremedik...Çok güzel bir düşünce, çocukları müsait olan hiç kimse bunu ihmal etmesin. Forumda daha çok örneklerini görmek dileğiyle...Düşünen ve uygulayanları tebrik ederim...

tebrikler, inşallah çok zevk almışlardır ve devamı gelir, zaten keyif almışlarsa imkan yok bir daha bırakmazlar
hepimiz gündelik hayatımızın koşuşturmalarından çocuklarımıza yeterince vakit ayıramıyoruz. ne şanslıyım ki benimle aynı şeylerden zevk alan bir eşim ve 8 yaşında bir oğlum var, oğlumun en büyük eğlencesi gecelemeli hafta sonu kampları ve doğa yürüyüşleri. ailece bir çok kez yaptığımız etkinlikte inanılmaz keyif duyuyor.

İyi günler
Sy Agat
Çok güzel bir kamp olmuş,tebrikler

Tebrik ediyorum sizi ve arkadaşlarınızı.
Çocuğuyla kamp yapan biri olarak çocuk sahibi olan herkesin bu zevki yaşamasını ve çocuğuna yaşatmasını diliyorum.

Maşallah Allah nazardan saklasın.Kız çocukları niye yok bu kampta acaba:smiley: Bu arada fotoğraflar çok güzel bayıldım. doğanın renklerini ne çok özlüyorum bu kadar kısa sürede...

hndnz' Alıntı:
Maşallah Allah nazardan saklasın.Kız çocukları niye yok bu kampta acaba:smiley: Bu arada fotoğraflar çok güzel bayıldım. doğanın renklerini ne çok özlüyorum bu kadar kısa sürede...

Gelen talepler doğrultusunda babalar anneler ve çocukları şeklinde revize edeceğiz sanırım kampları :smiley:

hndnz' Alıntı:

;D ;D ;D Alper.Yazsana henüz kız çocuğumuz yok diye...olmayan şey gelirmi..... evlatmı edinsinler...... ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR