Balıkesir-Çanakkale-Bursa Gezimden Notlar,Kareler...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lizz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 98
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,882
Ynt: Balıkesir-Çanakkale-Bursa Gezimden Notlar,Kareler...

Limanda öğlen şekerlemesi yapan bir balıkçı...

DSC 0598

Etiketler

Öğretmenevi denize sıfır diyebiliriz,arada sadece kordon yolu var.Akşamları öğretmenevi önünde zıplama lastikleri,rodeo boğası gibi çeşitli oyun standları kuruluyor ve geceyarısına kadar bu standlara ilgi devamediyor...

DSC 0419

Benim bisiklet hevesim 70 yaşındaki arkadaşıma da bulaştı :smiley: İlk defa bisiklet kullandı...

Benim çocukluğumda her seferinde düşme korkusuyla yarım bıraktığım ve öğrenemediğim bisikletin burada 3 tekerlisini görünce kiralayıp kordonu baştan sona turladım.

[attachment=2]
Arkada öğretmenevi...

DSC 0404

DSC 0405

DSC 0505

Son gün Avşa Adası'na gitmeye karar verdim.Yol manzaralarından Balıklı Köyü (ada)

DSC 0633

Teşekkürler paylaşımlarınız için, devam edeceğini umuyorum.

derindeniz1' Alıntı:
Teşekkürler paylaşımlarınız için, devam edeceğini umuyorum.

Rica ederim,ben teşekkür ediyorum :smiley: Gezimin yaklaşık üçte ikilik bölümü ve bir o kadar da fotoğraf var paylaşmadığım henüz :smiley: fırsat buldukça paylaşmaya çalışıyorum :smiley:

Fotoğraflardaki renkleri ve ışığı çok sevdim. Güzel gezmişsiniz. Yüreğinize sağlık. Bu arada kapsamlı bir bölge tanıtımı olmuş. Oralara gitmek isteyen arkadaşlara bu raporu okumalarını söyleyeceğim.

Paylaşım için çok teşekkürler ve Selamlar

Efe

Avşa Adası düşündüğüm gibi çıkmadı..Kısacası beklentimin altındaydı...Tarihi doku yokluğu en başta olmak üzere...Umduğunu bulamamak duygusunu yaşadım..Ama daha önemlisi Avşa, hatırladığımda beni hüzünlendirecek bir anı bıraktı hafızamda....

Avşa'da yaşadığım günü ve hüzün veren anımı aşağıdaki linkte paylaştım:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56547.msg727673#msg727673

EKARAIS' Alıntı:
Fotoğraflardaki renkleri ve ışığı çok sevdim. Güzel gezmişsiniz. Yüreğinize sağlık. Bu arada kapsamlı bir bölge tanıtımı olmuş. Oralara gitmek isteyen arkadaşlara bu raporu okumalarını söyleyeceğim.

Paylaşım için çok teşekkürler ve Selamlar

Efe

Rica eder ve asıl ben teşekkür ederim, efendim,eksik olmayın. :smiley:

Selamlar....

Süper bir gezi olmuş hocam.
Yeni bir rota fikri oluşturdunuz aklımda. Paylaşımınız için teşekkürler. :smiley:

Hocam güzel tatil geçirmişiniz ERDEK i beğendinizse ne mutlu bize ben Erdek liyim size mesaj yazmıştım eşimve ben yardımcı oluruz diye ama cevep gelmedi bende fırın işletmecisi olduğum için işlerim çok yoğundu pc ye bakamadım bide çöküşü üstüne cila oldu daha yeni oldu şimdilerde çok sık girebilirim nette

Merhaba
İsminizi bilemediğim için nickiniz lizz hanım diyeceğim :smiley:
Öncelikle Bandırma ve Erdek'i fotolarlada olsa görebilmek benim için hoş bir sürpriz oldu bunun için size teşekkür ederim.
Askere gitmek için yaş tahsisi yaptırmıştım 87 de 2 yıl yaşımı büyütüp 18 yaşımda asker oldum :smiley:O sebeble bakaya ya düştüm,acemi birliğinden sonra asker fazlası olduğu için sivil asker olmuştum.Siz bayan olduğunuz için anlamayabilirsiniz :smiley:Balıkesir sağlık müdürlüğüne babam ile beraber gitmiş,benim sahil çocuğu olduğumu öğrenince oradaki yetkililer seni denize yakın Bandırma ya verelim dediler ve Bandırma devlet hastahanesinde başladı Bandırma maceram.Meşhur dalgakıran vardı sahilde,akşam üzerleri yürüyüş yapar karşı kıyıda yanan ışıkları bakırköy sahilmiş gibi düşünür hayaller kurardım,dık :smiley:Her ne kadar değişmiş olsada sanki eski sevgiliyi görmüş gibi yutkunup hüzünlendim...Sevgiyle kalın.

lizz' Alıntı:

Sn. Lizz çok güzel bir tatil günlüğü olmuş. Teşekkürler..

Doğrama atölyesinin taş işçiliğine de müthiş. Çok güzel bir sanat atölyesi olur diye düşündüm..

Adadaki kedi için yazdıklarınız çok dramatikti, en azından daha fazla acı çekmesini önlemiş oldunuz..

Günümüzde ne yazık ki insan haricindeki tüm canlılara yapılan istemli/istemsiz ve kayıtsız bir soykırım var. Soykırım var ama adı yok..

Merhabalar
Güzel bir gezi ve paylşaılan harika kareler, izlenimler ve notlar.
Elinize,gözünüze ve yüreğinize sağlık.. Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR