Ben De Karavan İcin İlk Adimi Attim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan belka Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,525
Ynt: Ben De Karavan İcin İlk Adimi Attim

Sanki herkes karavanı kendisi yaptırıyormuşcasına merak edip, fikirlerini belirterek, sahip çıkarcasına paylaşarak, örnek bir karavancı dayanışması sergiliyor. Çok hoş bir durum. Karavanınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. Darısı bütün karavanseverlerin başına.

Etiketler

karaali71' Alıntı:
Son halini merakla bekliyorum...

Evet Arkadaşlar geçen hafta gelen fotoğraflar ...

IMG 20150214 WA0000

IMG 20150214 WA0004

Arka bagaj kapağının yapılması aracın kasasını daha da sağlamlaştırmış . Bozuk yollarda sesde yapmaz . İçinin mobilya bölümüde çok güzel görünüyor ,, hayırlı olsun ..

hayırlısı ile sorunsuz karavan teslim alır güzel günlerde kullanırsınız inşallah. aracı teslim aldıktan sonra yapacağınız yorumlarla bizleri aydınlatırsanız çok memnun oluruz. iyi akşamlar

Aramıza katılan her karavansever bizim için kıvanç vesilesi... :smiley: :smiley: En kısa zamanda sizi de yanımızda görmek isteğindeyiz...
Şimdiden keyifli gezilerde kullanmanız dileğiyle....

egeli' Alıntı:
Aramıza katılan her karavansever bizim için kıvanç vesilesi... :smiley: :smiley: En kısa zamanda sizi de yanımızda görmek isteğindeyiz...
Şimdiden keyifli gezilerde kullanmanız dileğiyle....

Eşimle birlikte büyük bir (karavan'cılar) ailenin üyesi olacağımız için heyacanlıyız. Nasipse nisan 2015'den itibaren zaman sınırlaması olmadan gezilerimize başlayacağız.

İyi dileklerde bulunan tüm Gezenbilir üyelerine teşekkür ederim.
Karavanın bitmiş fotograflarını 21 Mart tarihinde yurtdışı dönüşümü takiben teslim aldığımda detaylı olarak sizlerle paylaşacağım.

Mobilylar çok güzel,arka bagaj tasarımıda güzel olmuş,güle güle kullanın...

Resimlerden güzel bir karavan olacağı gözüküyor. Umarım her şeyiyle içinize sinerek tamamlanır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,146
Kaydolan Son Üyemiz
Suatcım

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR