Bilecik - Bozüyük Muratdere Köyünden Kirazcık Yayla Gezimiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kaptan_11 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,290

Etiketler
Ynt: Bilecik - Bozüyük Muratdere Köyünden Kirazcık Yayla Gezimiz

olguncandan' Alıntı:
palmas.gif

palmas.gif

palmas.gif

palmas.gif
teşekkürler.

Fantastic Light' Alıntı:
Aracınızı güle güle kullanın.

Gezinizde güzel olmuş en azından tertemiz mis gibi hava solumuşsunuz ..
teşekkürler.son bir kaç aydır epeyce yorulmuştum gerçekten çok iyi geldi.

__ C J 7 __' Alıntı:
aracınız hayırlı olsun. kabinin bitmiş boyalı hali de çok güzelmiş güle güle kullanın
teşekkür ederim elimizden geldiği kadar yapmaya çalıştık.

yunus61' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun allah kaza bela vermesin....ama sanırım sizdenn önce birileri gitmiş yolda araba izleri var en iyisi 4x4 + 4 adet zincir....
[/quote
teşekkür ederim.Allah kimseye kaza bela vermesin.bizden önce traktörler gitmişler.kar yumuşakken şu anda kar çok sert aracın altı değmeye başlayınca kaldık malesef.zincirinde işe yarayacağını zannetmiyorum.ama bana kalırsa işe yarayacağını bilsem bile bu araca zincir takmak taraftarı değilim açıkçası.

geçen hafta gittiğimiz yere bu gün tekrar gittik.manzara aynı .geçen hafta takıldığımız yerde tekrar takıldık.hiç olmazsa biraz eğlenelim dedim.ateşimizi yaktık ve kar yağmaya başladı.bu şahane görüntüleri paylaşayım dedim.

Fotoraf 0209

Fotoraf 0210

Fotoraf 0211

Fotoraf 0212

Fotoraf 0213

öncelikle hayırlı olsun güzel gezi olmus paylasımınız için tesekkürler

BOBO' Alıntı:
Şöyle kar görmeyeli çok uzun zaman oldu... :-[ :-[ :-[
Bayıldım walla....
teşekkürler.buyrun gelin burda her zaman kar var.

kara hasret kaldık gercı akdagın zırvelerınde var ama yeterınce zorlamıyo insallah yolumuz düserse ugrarız saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR