Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tindersticks Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 393
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,053
Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi...

insanın içine mükemmellik kaçınca tamir yerine hep değişim istiyor... önerilerin için çok teşekkürler aydınlık ruhlu kardeşim...

değerlendireceğiz ama yine de değiştirmekle ilgili ne yapabiliriz o dürtmekte beni...

Etiketler

bir de bu arabanın içine bir aparat yapacağım... arka kasa bölümünün dört kenarına hem rollcage görevi görecek hem de asansör görevi görecek dört profil yerleşecek... yukarıdan birbirine bağlanarak bir iç rollcage olacak.. aynı zamanda kullanılmadığında tavana saklanan bir yatağı taşıyacaklar...

arkaya da bir motosiklet taşıyıcı... 1 tane Husqavarna TE 250 bir tane de Kawasaki KLX 250... Bir tane de KTM 50 projunior... Husqavarna bana, kawasaki eşime (a2 si var motor kullanıyıyor) KTM de kızıma (10 yaşında motokros hastası Travis Pasterna hayranı, başımın etini yiyor KTM Turuncusu diye).. Gidebildiğimiz yere kadar Kocaoğlanla gidemediğimizyerden sonra da motorlarla...

Her şey gönlünce olsun abi, yazılanları okuyan herkesin yaşamak isteyeceği bir hayat tarif ettiğin

Selamlar... Ben konuyu başlatan Taner Öner / tindersticks

Üyelik bilgilerimde mail adresimi değiştirdiğim için aktivasyon kodu gelmedi ve acountum bloke oldu...

defalarca mail istedim ama gelmedi... Telefonla ulaşmaya çalıştım ulaşamadım...

Okuyan birileri lütfen adminlere haber vererek acountumun aktive edilmesi konusunda yardımcı olabilir mi?

(yahu kendimi kör bir mağarda mahsur kalmış da yardım ister gibi gördüm...)

reha' Alıntı:
Selamlar
ilgileneceğiz.. reha

Hala tindersticks isimli acountumun aktive edilmesi ile ilgili gerekli yardımları bekliyorum...

(böyle çakma acountla kendi sayfama girmek ne kötü bişiymiş)

Yenisiyle devam et ne fark ederki

Çözebildin mi Taner?

ONTURK' Alıntı:
Yenisiyle devam et ne fark ederki

Mesaj atamıyorum takipte olduğum konulara ulaşamıyorum...

Kendi evimde kazara uğramış misafir gibiyim şu sayfada...

Moderatörlerden hala yardım bekliyorum... Duyan var ise lütfen iletebilir mi?

tindersticks adıyla olan üyeliğimi aktive edemiyorum mail değişikliğinden sonra.....

reha' Alıntı:
Selamlar
ilgileneceğiz.. reha

Bir geri dönüş olması tindersticks isimli acountumun aktive edilmesi ile ilgili...

mail adreslerim m.taneroner@hotmail.com / taner@adrhpositive.com

Merhaba taner abi ben inegölden mehmet aracını inceledim gerçekten güzel iş çıkıyor allah kolaylık versin. İşin en güzel yerindesin araç toplamak biraz yorucu oluyor ama iş bitince zevkide bir başka oluyor takipteyim irtibatı koparmayalım abi kolay gelsin. ;D