Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tindersticks Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 393
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 81,910
Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi...

Bülent ağabeyimi yine ortaya almışsınız üzüyorsunuz ben yine bülent abime destek çıkacam düşünce özgürlüğü herkesin dilinde pelesenk olmuş ama hala insanları yok sen böyle görüşe ve fikre sahip olma diye eleştirmek çok mu doğrudur fikrini beyan etmiş işine yarayan istifade eder yaramayan etmez az tahammül lütfen

Etiketler

Sözlerim bülent abi düşünce ve görüşlerini özgürce söyleyebilmeli anlamında anlaşılsın yavuz hocam sözlerimi sündürme lütfen

atın gitsin elbet espri ama bu üye fikir beyan etmekten çok keyif kaçıran şeyler yazıyor . Yani hiç beyan etmese daha iyi çünkü birçok ortamda ortalığı karıştırıp gidiyor. Şahsen açtığım konuya herhangi bir yorum yapsın istemiyorum ben.
Yazdığı şeyler hiç yazmasa da olur şeyler. Ama ortalığı karıştırmaktan hoşlanıyor olabilir. Açıkçası ben uzun süre bu üye ve birkaç benzeri nedeniyle çok uzun süre ara vermiştim foruma katılmaya.

AL1820' Alıntı:
bu yaklaşım size hiç yakışmamış
bence atmak yerine bu kadar tepkiye rağmen
fikrini korkusuzca savunmaya devam ettiği için madalya verilmeli

onun bir fikri yok ki

dopamin' Alıntı:
Sözlerim bülent abi düşünce ve görüşlerini özgürce söyleyebilmeli anlamında anlaşılsın yavuz hocam sözlerimi sündürme lütfen

Başkasının değer verdiği, emek harcadığı, bunları yapmaktan daha ziyade zevk aldığı işle , devamlı alaycı tavırlarla katılım yapmak ne zamandır düşünce özgürlüğü oldu. Beyefendiyi bende tanıyorum, Elmadağ gezisinden. Ama devamlı insanları rencide etmek doğru değil.

Üslubunu değiştirmesi istenebilir ama fikir ve görüşlerine de saygılı olmak lazım geçen seferde söylediğim gibi üslubu biraz sivri uçlar içeriyor ama atın siteden falan gibi altı koldan yüklenilmesi hoş mu sorarım

dopamin' Alıntı:
Üslubunu değiştirmesi istenebilir ama fikir ve görüşlerine de saygılı olmak lazım geçen seferde söylediğim gibi üslubu biraz sivri uçlar içeriyor ama atın siteden falan gibi altı koldan yüklenilmesi hoş mu sorarım

Değil tabiki, ama gerçek düşüncede olsa hoşgörü gösterilebilir ki; öyle olmadığını düşünüyorum.
Sn. Koçoğlunun düşüncelerinin babacan bir tavırla iyi niyetle yapıldığını düşünüyorum, başka bir düşüncem yok bu konuda. Kendisinin 60- 70 yaşlarında olduğunu biliyorum, bazen aile büyüklerimizin bile sözlerine tavır yapmıyormuyuz, herkes bu konuya bu yönde bakmalı, büyük ve küçük olarak. Büyüğe büyüklükten ve tecrübeden, küçüğe bireysel düşüncelerinden dolayı büyük tarafından saygı gösterilmeli, öyle yetiştirilmedik mi?
Bu konuyu ; bu düşünce ile değerlendirir herkes ve konu burada kapanır inşallah.

keşke binecek zaman, alabilecek imkan olsa da ben alsam, her adımını takip ettiğim bu güzel aracı..

otomobillere birileri biniyor diye kin gütmek falan bence anlamsız..

arkadaşım çok emek verdi.. çok bekledi.. en güzelini yaptı, kendi binebileceği güzellikte bir araç yaptı satıyor.. bu nicin bu kadar farknı noktaya gitti anlayamadım..

hepinize, güzel günler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR