Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tindersticks Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 393
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,089
Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi...

bkocoglu' Alıntı:
Mademki okuyanlarin yorumuna birakacagiz
Zafer bey ile tanismam, tanimam.
Ben defender konusunda goruslerimi aciklagim bir bolumde küt diye asagidaki cevabi yazdi.
13
LAND ROVER / Ynt: Defender Kazası
« : 17 Ağustos 2013, 19:15:28 »
Böyle vidyoları bunungibi hasetinden çatlayan şımarık, saygısız, ükela, emğe saygısı olmayan, terbiyesiz insanlar seyretmez

bunlara vidyo seyretmek yerine Defender aksıyla dövecen kafasını kıracan birdaha bakalım kimsenin işine, arabasına karışacakmış

anadol avatarlı herif sıkıntın varsa telefonum 0 532 594 3702 ara çözeyim sıkıntını böyle her konuya terbiyesizce yorum yapmayı bırak

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=27629;area=showposts;start=10#ixzz2ddReFTmo

Bunun yorumunuda degerli gezenbilircilere birakakalim

Arayabildiniz mi???

Etiketler

bülent bey sanırım siz land rover i bir araç olarak görmekle büyük bir kavram hatası yapıyorsunuz.
land rover ın bir araç ötesinde ne demek olduğunu size anlatmaya çalışayım .
land rover düşüncesi bir tutkudur bir sevdadır bir aşk; insanlar bu aşka kapılınca sevgilisi için harcadığı parayı zamanı emeği hiç ama hiç düşünmüyor. çoçukların dan eşinden annesinden babasından çaldığı zamanı onunla harcıyor .bu sevda karşılığında ortaya çıkan güzelliği burada sergiliyor.yapılan eleştirilerle eksikliklerini yanlışlarını burada öğrenip düzelmeye çalışıyor.bunlara da tepki göstermiyor
siz niye bu kadar tepki aldığınızı hiç düşündünüz mü?
ben size kısaca bir misalle anlatayım ; yanızda bir kızla cadde de yürürken veya bir kafede oturken bu kız sevgiliniz olmasa bile başkaları tarafından laf atılması sizde ne duygu oluşturursa buradakilerin de sizin üslubunuzu bu şekilde telakki etmelerinden kaynaklanıyor. sizin söylemleriniz eleştiri değil muhtehzi ve birazda aşalayıcı nitelikte
saygı görmek için saygı göstermek şarttır.

dron' Alıntı:
bülent bey sanırım siz land rover i bir araç olarak görmekle büyük bir kavram hatası yapıyorsunuz.
land rover ın bir araç ötesinde ne demek olduğunu size anlatmaya çalışayım .
land rover düşüncesi bir tutkudur bir sevdadır bir aşk; insanlar bu aşka kapılınca sevgilisi için harcadığı parayı zamanı emeği hiç ama hiç düşünmüyor. çoçukların dan eşinden annesinden babasından çaldığı zamanı onunla harcıyor .bu sevda karşılığında ortaya çıkan güzelliği burada sergiliyor.yapılan eleştirilerle eksikliklerini yanlışlarını burada öğrenip düzelmeye çalışıyor.bunlara da tepki göstermiyor
siz niye bu kadar tepki aldığınızı hiç düşündünüz mü?
ben size kısaca bir misalle anlatayım ; yanızda bir kızla cadde de yürürken veya bir kafede oturken bu kız sevgiliniz olmasa bile başkaları tarafından laf atılması sizde ne duygu oluşturursa buradakilerin de sizin üslubunuzu bu şekilde telakki etmelerinden kaynaklanıyor. sizin söylemleriniz eleştiri değil muhtehzi ve birazda aşalayıcı nitelikte
saygı görmek için saygı göstermek şarttır.

Onur hocam ellerinize sağlık

bkocoglu' Alıntı:
Zafer hocam (hocasiniz herhalde yukarida boyle hitap edilmis hata varsa affedin)

Siz benimi takip ediyorsunuz.

Bu forum sayfalari herkesin hur bir sekilde goruslerini yazabildigi bir sanal alan
Buranin belli kurallari var ve bu kurallar zaten aciklamis
Ben sizin veya baska hic kimsenin sahsina bir laf etmedim
Sizde bir saplanti olusmus
Isiniz beni takip etmek
Siz defenderi seviyo olabilirsiniz , sizin sevginize nasil saygi ile bakacaksa karsi goruste olanlarinda o kadar saygi olmasa bile anlayisla bakilmasi lazim. Cagdaslik , demokratlik bunu gerektirir

Bu sayfalari acan degerli beyefendininde bu kadar hircinlasmasini anlamadim.
Kendisine basarili bir satis diliyorum

Eger modaratorler izin verirse bu defender konusunu ayri bir baslikta tartisabiliriz

Saygilarimla

Hoca falan deyilim, işte sizin saygı anlayışınız bukadar

Sizi takip etmekmi? neyinizi takip edeyim? Anadolmu hiç sevmem ama sevene saygı duyarım

Ama siz Defenderi takip ediyorsunuz nerede bir başlık açılsa hemen alaylı yorumlar başlıyor siz bunları yapmayı bırakın birdaha benim yorumlarımla karşılaşmazsınız

Siz kimsinizde Defenderi sizinle tartışacam neanlarsınız Defenderden'de tartışacaksınız

Bulent bey,
daha önce "sadece sizi hedefleyerek incitmemek" için ortaya bir uyarı yazısı yazmıştım hatırlarsınız. Yazılarınızı "maalesef" ben de izliyorum , zira üslubunuz hakkında sürekli "uyarı mesajı" alıyoruz ( ve bu uyarılar da , burada karşı fikir belirten arkadaşlarımız değil). Eğer Defender'ı beğenmiyorsanız, teknolojisini kötü buluyorsanız, harcanan para ve sevgisi makul gelmiyor ise bunu BİR kez belirtirsiniz, bir kez daha da insanların "şevkini, heyecanınını, mutluluğunu" kırmaz , izleyen diğer üyeeri de rahatsız etmezsiniz. iyi günler dilerim, reha

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;area=showposts;u=78#ixzz2df4R1OS4

Reha Bey,

Nazik uyariniz icin tesekkur ederim.

Bu yazismalarim sirasinda nacizane bir tespit yaptim.
Bunu yazmadan gecemiyecegim.
Sonra bu konu tarafimda "yok" kabul edilecek
Ta ki , sizler defender icin bu tip goruslerin ozgurce aciklanabilecegi bir alan acana kadar.
Saygilarimla

Defender=(asker+polis)araci
(Asker+polis)=guç =hakimiyet =baski =totarilite
Türk = asker ve polis hayranligi
Türk=defender

Motor sporları ödül töreninde patlatılan şampanya erkek egemen spor dalında ironik bir simgedir. Güç ve erkekliğe bağlanabilir konu evet , polis ve askeri karıştırmadan doğru. Bağlanmasınmı istiyorsunuz?

Bülent bey,
emin olun, "tek tek" hepinizin fikirleri değerli ve dayandaklarına da saygı duyuyorum (ki, bunu diger tartışma aşlığında belirtmiştim) .. Bu nedenle, "kırmamak , üzmemek, germemek" hepimiz için ortak yaklaşım olması gerektiğine inanıyorum.

Fikirlerinizi paylaşmak... tabii ki, bu konuda "başlık açmak?"... bu konuda da bir kısıtlamamız yok ki..

GEZENBİLİR »
OFF-ROAD »
ARAÇLAR - VEHICLES »
LAND ROVER »
DEFENDER

başlığı altına , açın bir başlık, fikirlerinizi paylaşın (forum kuralları hala hepimiz için geçerli olmak kaydı ile) .. buna bir engeliniz yok bildiğim kadarı ile.. iyi günler dilerim, reha

huseyinyilmaz' Alıntı:
atın gitsin siteden

bu yaklaşım size hiç yakışmamış
bence atmak yerine bu kadar tepkiye rağmen
fikrini korkusuzca savunmaya devam ettiği için madalya verilmeli

Ali bey,
eminim Huseyin bey bu önerisini "biraz da espri" olarak paylaştı. Dolayısı ile "madalya da yok" (zira olması gereken) , "atılmak da yok" (zaten bu bizlere yakışmaz, hep birlikte bir değer ifade ediyoruz.. iyi günler dilerim, reha

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR