Bir Karavan Doğuyor.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan chaos_54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,185

Etiketler

Elinize saglik çok güzel olmuş ıyi gezmeler. Küçük bir tavsiye; panellerin üzerine bırakın basmayı eliniz ile bile bastırmayın hiç görmediğiniz iç tabakalarda micro çatlaklar oluşacak 1-2 sene içinde değişmeleri gerekecek.

Teşekkürler panellere o tarz bir baskı yapmadım. Sadece üstünde gözüken pulları bırakmıştım. Ama tavsiyenizle daha dikkatli olacağım.

Şuan ki panelin ürettiği enerji güzel kesintisiz olarak enerjiye gerek kalmadan beni karşılyacak hatta fazlası var gibi.

Uydu anten hareket halindeykende sabitmi,kapanıyormu?çok yüksek olmuş,hareket halinde köprüaltına bir yere değmesin

Çok güzel işler başarıyorsunuz , yakınlarda bende kendi arabamı çevireceğim nasipse.

Sizdeki antenden bende aldım ama takmadim uydu bulma kolay oluyormu, üzerindeki derece işe yarıyor mu?
İlk kullanımda garip geldi. Sonra kullandığım telefonda pusulaya bakıyorum ayarlıyorum. 2 dk sürüyor. Zor değil el alışınca çok kolay oluyor. Gayet güzel. Otomatik bulan cihazlar bazen benim bulduğum yerlerde yayın alamıyorlar

Ve bir karavan yapım hikayesi daha satışla son bulacak gibi. Karavanınızı satıyorsunuz galiba. Hayırlı olsun.
Başka karavan projeniz var mı?