Birlikte Kamp Yapabileceğimiz Grubu Kuralım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan intebim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,118
Ynt: Birlikte Kamp Yapabileceğimiz Grubu Kuralım

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0135.jpg
    Fotoğraf0135.jpg
    199.3 KB · Görüntüleme: 255

Etiketler

bilgiler ve resimler için teşekkürler. ewet çok fazla agaç yokmuş benim gölgeliğim iş yapacaktır. tatlı su kaynagı olan bi bölge bulursak oldukça keyifli olacaktır. ve buz en önemlisi avlıcagımız balıkları muhafaza etmek için araçta buzdolabı ve 2 tane yaşam aküsü de oldugundan heryer kamping adanadan 2 araç çıkmaya karar verdik arkadaşım kız arkdaşı ve köpeklerim simdiden 5 kişiyiz.:smiley:acele etmeden rota ve programı yavaş yavaş yapıyoruz zamanımız bol.

size şimdiden bol şans ve iyi eğlenceler :smiley:

antalyadan sıkılırsanız ve kaşa gidersenız kekova ve kalkana ugramayı unutmayın ...keşke hiç dönmek zorunda kalmasaydım oradan ..

esenr' Alıntı:
size şimdiden bol şans ve iyi eğlenceler :smiley:

antalyadan sıkılırsanız ve kaşa gidersenız kekova ve kalkana ugramayı unutmayın ...keşke hiç dönmek zorunda kalmasaydım oradan ..

teşekkür ederim ugricagımza emin olabilirsiniz kelebkler vadisine kadar zamanımız yeter ise rotamızda var.bodrum konserlerini kaçırıyoruz sadece. yeni döndünüz olurda bize katılmak isterseniz araçlarımızda boş yerimiz var.

keske oyle bır sansım olsaydı sıze ıyı eglenceler demek yerıne suan sıze katılma planları yapıyor olurdum .ki ben mersindeyım oylede uzak yerlerde degılız :smiley: ama malesef yenı döndüm.. 1 -2 ay sonra ancak tekrar cıkabılırım ..

esenr' Alıntı:
keske oyle bır sansım olsaydı sıze ıyı eglenceler demek yerıne suan sıze katılma planları yapıyor olurdum .ki ben mersindeyım oylede uzak yerlerde degılız :smiley: ama malesef yenı döndüm.. 1 -2 ay sonra ancak tekrar cıkabılırım ..

bizimde çıkışımız agustos 15 gibi zamanımız var.bende bu hafta geldim izinden tekrar izne ayrılamıyorum bayram tatili ile birleştirip tatilimi uzatmak amacım. Ewet çok uzak değilmişiz.gelmek isterseniz ekibimizde sizin gibi kampçı arkdaşlara herzaman yerimiz var.

çok teşekurederım.. ozaman irtibat halınde oluruz ama suan ıcın bırsey soyleyemıyorum gercekten .. kaç gunluk bı gezı dusunuyorsunuz pekı?

merhabalar arkadaşlar,
Yazılarınızı okuyunca heyecanlanmamak içten değil. Geçen sene bır kısmı likya yolu olmak üzere 14 gun kamp attım. ıs hayatına gecmemle bu tarz etkınlıklere ıstemedende olsa ara verdım. Mersin ve adana bolgelesınde ısteyen arkadaslarla kamp ya da gunubirlik etkınlıkler yapabılırız.
ırtıbata gecmek ıstersenız
ömer darende

Bayramdan hemen sonraki hafta ( 12 Ağustos ) da kamp yapabilecek arkadaşlar varsa toplanıp veya buluşup yapabiliriz.

Bende o hafta gitmeyi düşünüyorum yer önemli değil beraber olalım yeter ;)

12 Ağustos güzel bir tarih, ben gelebilirim sanırım. Yalnız günübirliklere katılmam, Ankara-İstanbul'dayım gelip gitmem biraz yorucu olur. Şöyle 1 hafta bilemedin 10 günlük bir kamp rotası çizilirse seve seve katılırım.

Likya yolu süper bir program! Yapabilirsek gidebiliriz ben varım. Aslında daha çok kabak ve kelebekler vadisinde uzun bir süre vakit geçirmeyi istiyorum, kalıcı olarak orada bir müddet konaklama, duruma göre 1 ay olur 2 ay olur. İyice bir araştırmak lazım.

bu hafta sonu eşimle batı karadenizden başlayıp çanakkalede bitecek 10 -15 günlük bir gezi düşünüyoruz.Bölgede kamp alanlarını araştırıyoruz.Ayrıntıları netleştirmeye çalışıyoruz.Fikirleri ile yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacımız var.Süre uzun olunca çadır yaşantısına bazen mola verip öğretmen evi,pansiyon vs.de kalıyoruz.Ama çadır vazgeçilmezimiz.

Gionni' Alıntı:
12 Ağustos güzel bir tarih, ben gelebilirim sanırım. Yalnız günübirliklere katılmam, Ankara-İstanbul'dayım gelip gitmem biraz yorucu olur. Şöyle 1 hafta bilemedin 10 günlük bir kamp rotası çizilirse seve seve katılırım.

Likya yolu süper bir program! Yapabilirsek gidebiliriz ben varım. Aslında daha çok kabak ve kelebekler vadisinde uzun bir süre vakit geçirmeyi istiyorum, kalıcı olarak orada bir müddet konaklama, duruma göre 1 ay olur 2 ay olur. İyice bir araştırmak lazım.

Bende Ankara'dan geleceğim zaten günübirlik olmaz dediğiniz gibi en az 1 hafta 10 gün süper olur.

Kelebekler vadisi ve kabak koyu benimde hayalim geçen sene katrancı ve akyaka'yı gezdim ve oralarda kamp yaptım.Kelebekler vadisini tepeden gördüm ama gitmedim.Bu sene hayalim orası.

Buradanda arkadaşlar katılmak isterse süper olur bence.Sadece kamp değil tekne turu vb organizasyonlarda yapılabilir.

kabak koyu güzel bir tercih bence. Geçen sene likya yolunu yürürken uğrama fırsatında bulundum. Doğası felan çok güzel. Uygun fiyata full moon da kalabılrısın. Gunluğu cok uygun fiyata damlarına çadırımızı kurmuştuk. Dilerseniz günlük yemek ihtiyacınızı oradan karsılayabılrısınız . Otel personelı cok ıyı aıle gıbı ve cana yakınlar. http://www.booking.com/hotel/tr/full-moon-camp.tr.html?aid=318615;label=New_Turkish_Hotel-f1IdCLzWEZNPWowaiLxfcgS18396711145:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg:kw_inurl:tr.html%23inurl:booking.com/hotel:ws=&gclid=CI-KpcPm7rcCFcRd3godkSIABg
Dilerseniz likya yolunu takıp ederek kabak koyunda 3 saatte kelebekler vadısıne yuruyebılırsınız. Bende eşlik etmek ısterdım ama 10 gunluk bır tatıl ımkanım yok:(
serommm' Alıntı:
Bende Ankara'dan geleceğim zaten günübirlik olmaz dediğiniz gibi en az 1 hafta 10 gün süper olur.

Kelebekler vadisi ve kabak koyu benimde hayalim geçen sene katrancı ve akyaka'yı gezdim ve oralarda kamp yaptım.Kelebekler vadisini tepeden gördüm ama gitmedim.Bu sene hayalim orası.

Buradanda arkadaşlar katılmak isterse süper olur bence.Sadece kamp değil tekne turu vb organizasyonlarda yapılabilir.

Oranın ismini duymuştum internette araştırırken. Benim için biraz lüks kaçıyor, kamp yapmak istiyorum tamamiyle doğanın içinde kendi başıma yemeğimi vs sini herşeyini kendim temin edicem. Ayrıca şu sezon 50 tl imiş, ben 65 tl ye butik otelde kaldım geçen hafta Alaçatı'da hem de tam merkezdeydi. Yani fiyat değil tabiki önemli olan, ne için gidildiği. Bu yüzden lüks dedim, birazcık eziyet çekmek lazım, ekmek elden su gölden tatillerden sıkıldık artık :D

Benim asıl merak ettiğim kelebekler vadisinde bir yer var, 1-2 yıl evvel iz tv'de seyretmiştim. Genç bir bayan işletiyor, vadinin tam içinde, ulaşımı zor olan bir yerde. Orada da böyle bungalov evler var. İster konaklama ücretini ödeyip kalıyorsun istersen orada günün belli saatlerinde çalışıp (sebze, meyve toplamak, ekmek, yiyecek yapımına yardım etmek, alan temizliği, çiftlik hayvanlarının bakımı vs) ücret vermeden kalıyorsun. De adını unuttum oranın kaydetmiştim bulamıyorum, adresi falan yok elimde araştırmak lazım. Bu tarz yerleri düşünüyorum ben, oldukça keyifli, giden herkes memnun, farklı bir deneyim yani, tecrübe etmiş oluruz.

gecen sene eylul ayı basında yanlıs hatırlamıyorsam gunluk kısı bası cadır kurmak ıcın 10 tlye damda kendı cadırımızı kurmak ıcın anlasmıstık. 1 gun kalıp daha sonra gey koyune yurumustuk. sahıle cadır kurulabılır mı bılmem ama demek kı ıyı pazarlık yapmısız :D

olurda lıkya yolunu yurursenız ve Gey koyunde kalmayı dusunursenız. kesın muhtarın evının bahcesıne cadır kurabılırısnız. Enfes guzel yemeklerı var ve cok uygun fıyata.
Gionni' Alıntı:
Oranın ismini duymuştum internette araştırırken. Benim için biraz lüks kaçıyor, kamp yapmak istiyorum tamamiyle doğanın içinde kendi başıma yemeğimi vs sini herşeyini kendim temin edicem. Ayrıca şu sezon 50 tl imiş, ben 65 tl ye butik otelde kaldım geçen hafta Alaçatı'da hem de tam merkezdeydi. Yani fiyat değil tabiki önemli olan, ne için gidildiği. Bu yüzden lüks dedim, birazcık eziyet çekmek lazım, ekmek elden su gölden tatillerden sıkıldık artık :D

Benim asıl merak ettiğim kelebekler vadisinde bir yer var, 1-2 yıl evvel iz tv'de seyretmiştim. Genç bir bayan işletiyor, vadinin tam içinde, ulaşımı zor olan bir yerde. Orada da böyle bungalov evler var. İster konaklama ücretini ödeyip kalıyorsun istersen orada günün belli saatlerinde çalışıp (sebze, meyve toplamak, ekmek, yiyecek yapımına yardım etmek, alan temizliği, çiftlik hayvanlarının bakımı vs) ücret vermeden kalıyorsun. De adını unuttum oranın kaydetmiştim bulamıyorum, adresi falan yok elimde araştırmak lazım. Bu tarz yerleri düşünüyorum ben, oldukça keyifli, giden herkes memnun, farklı bir deneyim yani, tecrübe etmiş oluruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR