blackberry 8310 gps

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TB2NDY Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,901

TB2NDY

Ana Kamp
Mesajlar
46
Tepkime Puanı
1
Selamlar,

Yurtdışından gelirken Blackberry 8310 GPS'li telefon getirdim ve bunu da bağlıu olduğum telefon servis sağlayıcısı üzerinden (pasaportumla beraber) tescil ettirip yasallaştırdım.

Telefonun kendi üzerinde GPS alıcısı var, istanbul'da buna navigator programı yükletecek bir yer aradım ama hala bulamadım, internet üzerinden satın alsam veya ücretsiz yayınlanan programlardan da indirsem nasıl kurulacağını bilemiyorum.

Konu ile ilgili bilgisi olupda yardımcı olabilecek arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum.

Elgin SAYINALP
 

Etiketler

Ynt: blackberry 8310 gps

Reha Bey,

BB ile gelen herhangi bir program maalesef yok, bu yüzden ihaz içindeki GPS i kullanamıyorum.

Selamlar.
 

Ynt: blackberry 8310 gps

Merhaba;

Cep telefonunuzdan http://wap.amazegps.com adresine girin ve programı yükleyin. ürün ücretsizdir ve TR haritası da gayet tatmin edici. Navteq'in haritasını kullanıyor.

BB'lerde gelen Haritalar programı ne yazık ki gerçek zamanlı GPS navigasyonu yapmıyor. amAze programı işinizi çözecektir.

Kolay gelsin.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,552
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst