Bu Araç için Yorulmayın Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasakşehir07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,751

yasakşehir07

Kamp III
Yer
balıkesir
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-gumruk-cikisli-temiz-vitara-77370086/detay
bu aracı almak için defalarca satan kişiyle görüştüm ve balıkesirden geleceğimi zamanımın olmadığını kusuru varsa söylemesini rica ettim yaklaşık iki ay önce ve sözleşip gittim.aracımdan inmemle birlikte aracın ne kadar felaket birşey olduğunu gördüm ve adamla kavga etmemek için döndüm arkamı gittim.tabi ettiğim küfürün haddi hesabı yok.ben paramı ve zamanımı harcadım siz harcamayın değmez.şimdide farklı bir isimle satışa çıkarmışlar.

Etiketler

yasakşehir07' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-gumruk-cikisli-temiz-vitara-77370086/detay
bu aracı almak için defalarca satan kişiyle görüştüm ve balıkesirden geleceğimi zamanımın olmadığını kusuru varsa söylemesini rica ettim yaklaşık iki ay önce ve sözleşip gittim.aracımdan inmemle birlikte aracın ne kadar felaket birşey olduğunu gördüm ve adamla kavga etmemek için döndüm arkamı gittim.tabi ettiğim küfürün haddi hesabı yok.ben paramı ve zamanımı harcadım siz harcamayın değmez.şimdide farklı bir isimle satışa çıkarmışlar.
bununla gecmis olsun .bunlar yalanlarin bir kismi neler var neler.... :mad: :mad: :mad: :mad:

Arkadaşım sende kusura bakma ama o fotoğrafıda görüpte taa oralara gittiysen haketmişsin bence birdaha önce burada gitmeden yorum al öyle git aracın felaket olduğu resimde açık seçik belli . Neyse bir musibet bin nasihatten iyidir derler. Geçmiş olsun

Ha birde o fiyata temiz sorunsuz bir 4x4 bulmak hayalden öteye gitmez , eksradan en az 5bin TL de harcamaya ayır . o paraya o araç normal bence.

Dün aynı ilanı incelemiştim ve resminden şüphelenip hemen kapatmıştım.

Bazı insanları anlayamıyorum, bir çok ilanda aracını satılıga çıkaranlar gece karanlıkta resim çekiyorlar, araç çok pis, açıklayıcı hiç bir bilgi yok, hatta başkasının arabasının resimlerini çalıp kendi ilanlarına koyanları bile biliyorum.

Neyse bununla geçmiş olsun. Ayrıca bizimle bu tecrübenizi paylaştıgınız için teşekkür ederim.

cengizuzman' Alıntı:
Arkadaşım sende kusura bakma ama o fotoğrafıda görüpte taa oralara gittiysen haketmişsin bence birdaha önce burada gitmeden yorum al öyle git aracın felaket olduğu resimde açık seçik belli . Neyse bir musibet bin nasihatten iyidir derler. Geçmiş olsun
cengizuzman arkadaşım sadece şunu bilmeni isterim ki ben diğer arkadaşlarımız zarar görmesinler diye paylaştım.
1-aracın ilanı bu şeklide değildi
2-sanada piyasa değerinin altında acil paraya sıkışmış bir araç verseler sende balıklama atlarsın
3-işim gereği bende araçları biliyorum ve o kadar da cahil değilim
4-birgün seninde başına bişey gelirse acaba neden diye düşün ve olaylara olumlu yaklaş lütfen olurmu
geçmiş olsun dileğin içinde teşekür ederim ve ben kendime bir başka aracı alalı 20 gün oldu ve şimdilik memnunum teşekürler

değerli arkadaşlar ve dostlar ellibini geçmiş bir üye sayımızla gerçek araç piyasasına uygun araç satışları elbette burda da yapılabilir ve daha sonra aracı alan satmaya karar verirse belki eski sahibi yine aynı aracına talip olabilir ve benim yaşamış olduğum şanssızlık gibi olumsuzluklar en aza indirgenmiş olur.saygılarımla

dürüstlük ve şahsiyet yitirdiğimiz en değerli değerlerimizden oldu

pek azı hariç şahsiyetli dürüst insana mahrum kaldık

Herkes karşı tarafı nasıl kandırırım derdine düşmüş

Malın ayıbını söyleyen söyleten ahlak yoksunu olduk çıktık

Çocuklarımızın ALLAH(cc.) yardımcısı olsun

cengizuzman birde aklıma geldi sen bu fotoğrafa bakıp aracın kötü olduğunu nası anladın bizede anlatsana bizde öğrenelim.senin engin bilgilerinden istifade edelim

Arkadaşlar merhaba. Yasakşehir07 ye sonuna kadar katılıyorum, bende bir süredir vitara arıyorum ve alım sürecinin malum site(ler) üzerinden yürütülen araştırmalarla oldukça çetrefilli olduğunu açık bir gerçek olarak izlemekteyim. Her ne kadar bu tip siteler incelensede, önceliğin aracını satmaya karar vermiş değerli gezenbilir üyelerine verilmesi gerekliliği aşikar. Yorumlar, değerlendirmeler, öneriler hatta yakınında bulunulan araçlara talip olunarak yapılan araç incelemelerinin üyeler arası paylaşımı son derece önemli. Bu birlikteliğin meyvesi, sahtekarlık ve gizlemelerle dolu olan ba(aaa)zı araçları, kapalı kutu olmaktan çıkarır, daha en başta atılan adımlardaki hayal kırıklıklarını kaldırıp paylaşımları ve dostluğu daha da kuvvetlendirir düşüncesindeyim. Dün yardım ve destek için http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=85002.0 bir başlık açtım, henüz oraya birşey gelmedi ancak, değerli üyelerden bazılarıyla temaslar içindeyim, hepsi sağolsun var olsun. Yukarıda bahsedilen aracın 500 bin artı fiyatlı ve 13 Ocak tarihli ilk çıkış ilanıda budur; http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-emsalsiz-temizliktedir-km-si-dusuk-bakmaya-deger-70964652/detay Benimde dikkatimi çekmişti ve sahibiyle temasa geçerek bilgi almıştım. Aracın 2006 dan beri muayenesiz olduğunu, bunun tarafıma yansımasıyla fiyat belirleneceğini öğrenince ve verilmiş olan diğer ilanla tesadüfen karşılaşınca aracın peşini bıraktım. Herkese saygılar...

Lütfen sakin olalım arkadaşlar.

Sanal ortam 2-3 hatalı kelime seçimi nedeni ile yok yere kırmayalım kendimizi.

Cengizbey sizde yorumunuzu biraz dikkatli yazmalısınız.

" aracın felaket olduğu resimde açık seçik belli " bu cümle yerine;

- Satıcı kişi aracına çok güveniyorsa, gündüz gözü ile 5-10 adet fotoğrafını çeker satış ilanına yerleştirir. Bir adet fotoyu hemde gece çekti ise vardır bir bit yeniği. " cümlesi olsaydı.

Neyse kısaca " Sanal ortamda biraz daha dikkatli cümleler kuralım arkadaşlar. "

Ynt: bu araç için yorulmayın lütfen

cengizuzman' Alıntı:

Yaşanılanları, "haketmekten" ziyade aracın ilk verilen ilanında herşeyin oldukça makul duruyor olmasına vermek lazım. Hatta bu kadar çeldirici başarı kaydedden birilerinin diğer ilanı görsel açıdan neden geçiştirdikleri de soru işareti. Piyasası oldukça değişken olan bir aracı fiyatıylada değerlendirmek herzaman doğru olmuyor. Bu konu http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=83807.0 başlığı altında hala değerlendiriliyor. İlgilenenler incelemeli. Bencede tekrar geçmiş olsun...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR