Bursa Off Road Oyunları İçin Keşif Gezisi (27 Aralık 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adaeada Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,518
Ynt: Bursa Off Road Oyunları İçin Keşif Gezisi (27 Aralık 2009)

evet doğrudur fuarda stand vardı uludağ offro adın bu araçta özcan arkadaşımızın

Etiketler

Evet uludağ offroad standındaki arkadaşlar iyi ilgilendiler birde sticker verdiler araç ıma yapıştırdım resmi motor bölümü nde var :D

değerli arkadaşlar çok güzel hatıralar ve dostluklar olduğuna eminim . teşekkürler herkese....

güzel ve verimli bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler organizasyon için tarih yaklaştığında daha detaylı bilgi verip tanıtımını yaparsanız biz de tarsus offroad kulübü olarak sizi yalnız bırakmak istemeyiz

Merhaba :smiley: ben izmirde yaşıyorum
Uludağ offroad oyunları hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz? Sanırım tarih ileride belli olacak ama katılım durumu, organizasyon ayrıntıları, aktiviteler, nelerdir? Daha önce Bolu ve sapanca isoff offroad oyunlarına katılmıştık, aynı formatta mı yapılıyor?
biz de kamplı olarak katılabilirmiyiz ?

erdalyaman' Alıntı:
Merhaba :smiley: ben izmirde yaşıyorum
Uludağ offroad oyunları hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz? Sanırım tarih ileride belli olacak ama katılım durumu, organizasyon ayrıntıları, aktiviteler, nelerdir? Daha önce Bolu ve sapanca isoff offroad oyunlarına katılmıştık, aynı formatta mı yapılıyor?
biz de kamplı olarak katılabilirmiyiz ?
mrb tabiki katılabilirsiniz hoş bir ortam eğlenceler ufak yarışlar keyifli aktiviteler yapılacak fakat henüz tarih belli değil herşey netlik kazansın bilgi vericem selamlar saygılar

SoN DeErEcE GüZeL FoToLaR emeği geçen herkese TeşEkKüRlEr...

Ömer bey ilginize teşekkürler,ununutmayan günlerden biriydi ,herneyse geride kaldı biz şimdi önümüzdeki günlere bakalım

Acılan konuyu yeni farkettim 24,01,2010 tarihinde 16 kişi istifamızı verip uludag offroad kulübünden ilişkimiz kesilmiştir.

Yeni oluşumuz ''www.buroff.org veya www.bursaoffroad.org'' adresinden ulaşabilirsiniz

Mayıs atındaki etkinliklerle ilgili ama olur ama olmaz sitesinden takip edebilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR