Bursa Uludağ Aras Şelalesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan olimpos69 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,315
Ynt: Bursa Uludağ Aras Şelalesi

Kar ve Su bitermi Uludağımız da hiçç onun zevki de kurdelası o beyazlığın saflığı gelinliğidir Uludağın.
Emeğinizi sağlık iyi bir gezi olmuş

Etiketler

Çok güzel bir yer, fotoğraflar şahane, sizin gibi arkadaşlara gıpte etmemek mümkün değil, sağlıklı nice geziler diler, saygılar sunarım.

ADVENTUREE' Alıntı:
Kar ve Su bitermi Uludağımız da hiçç onun zevki de kurdelası o beyazlığın saflığı gelinliğidir Uludağın.
Emeğinizi sağlık iyi bir gezi olmuş
CANOŞ' Alıntı:
Çok güzel bir yer, fotoğraflar şahane, sizin gibi arkadaşlara gıpte etmemek mümkün değil, sağlıklı nice geziler diler, saygılar sunarım.
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.Resimdeki yerleri bizzatihi görmek isterseniz yardımcı olabilirim.Selam ve saygılar.

Yav ben bu konuyu nasıl göremedim Salih bey ._?

Sanırım ilk önce hemen Marmara bölümünde açmış olmanız sebebi ile olmalı.

Doğa Yürüyüşü ana sayfasına taşıyayım.

Sonra tekrar Marmara bölgesine alırız.

Yine harika bir gezi yapmışsınız. Bursa ve çevresi cennet. Bu değerli paylaşım için teşekkürler. Haritalı anlatımda olursa seviniriz. Bu sayede Uludağ'ı bölge bölge de tanıma şansına erişebiliriz.

Salih Bey,harika bir gezi olmuş.Ben 1 sene sonra farkettim.Ama siz bu mayıs ayında Ahmet Al.... Beylerle de gitmişsiniz sanırırım.Ben de 20 haziran gibi Erdek dönüşünde o civarı gezmek istiyorum.Malum deniz dönüşü olacak,o yüzden karda yürümek açısından spor ayakkabı yeterli olurmu,bot gerekirmi .Yanımda 65 yaş üzeri olanlarda var.onlarla yürüyüşte zorlanır mıyım.Arabayla nereye kadar gidip,ne kadar yürümek gerekir.Yardımcı olursanız sevinirim.

GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL YERLER ARKADAŞLAR ASLINDA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ YAPILSA BİR ORGANİZE EDİLSE İYİ OLURSA SALİH BEY BU İŞ SİZE DÜŞÜYOR EĞER KABUL EDERSENİZ BİRDE DUYURU YAPILSA ÇOK GÜZEL OLUR TŞK EDERİM

2 yıl önce ağustosta gitmiştik , nasıl soğuk bir suya sahip. Arkadaşalrla iddaya girmiştik ama 20 sn den fazla ayakları suda tutamamıştık. tevisye ederim harika bir yer.

BenDe bursada yaşıyorum ve gitmek istiyorum ama kayboLurmuyum biLeemem.. :smiley:)
ayrıca çok gzell bi payLaşım oLmuş.

merhabalar..
öncelikle çok keyifli bir parkur olduğunu alamak güç değil bunu belirtmek isterim.. bizimle palaştığınız içinde ellerinize sağlık..
bu tür organizasyonlara Bursa'dan katılmak isteyen bir çok kişi olduğnu düşünüyorum. Davetlerinizi bekliyorum.. ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

SON KONULAR

Geri