Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan evedilaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 452
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 133,655
Ynt: Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

bende Avcılar'dan katılırım.
bu hafta aracım servisten çıkıyor,kar yağdığında mutlaka bişey yapmak lazım,yada istanbula kar yağmasını beklemeden cumartesi kartepe tarafına gidilebilir....

Etiketler

oralardan bir kaç foto eklersin acımız azalır(yada artar :D)
bende sonraki hafta kesin kartepeye gideceğim günübirlik yada 2 günlüğüne ,belki orada kara saplanmış bir kaç defender görürsem onlarıda kurtarırım... :D

mertbirincioglu' Alıntı:
haftasonu abanttayım zorunuza gitmesin gençler ;D ;D ;D
Gençlerin zoruna giderde benim zoruma gitmez Mert kardeşim...Sen nereye biz oraya.....

hüseyin-' Alıntı:
oralardan bir kaç foto eklersin acımız azalır(yada artar :D)
bende sonraki hafta kesin kartepeye gideceğim günübirlik yada 2 günlüğüne ,belki orada kara saplanmış bir kaç defender görürsem onlarıda kurtarırım... :D
:smiley::smiley::smiley: selam defender saplanmaz ole kolay kolay saplansada onu anca başka bi defender çıkarır :smiley::smiley::smiley::9

şebo' Alıntı:
Gençlerin zoruna giderde benim zoruma gitmez Mert kardeşim...Sen nereye biz oraya.....

aman cengiz abi senin zoruna gitmez bilirim sana 1-2-3 desek kontak çevirmeye hazırsın bagajın hazır....sana her yol paris....pazar günübirlik gidicem boluya

19 . 12 .2010 yarın jeep marka gezisşne katılıyoruz hareket ve buluşma noktası saat 09.00 ayazaga börekcilerin önü
geç oldu ama katılmak istreyenleri bekleriz
dikkat : sadece jeep marka araç katılımına açık gezi

Ben katılmak isterim. Ancak cumartesi günleri de yarım gün çalışyorum. Pazara denk gelen etkinliklerden haberdar olursam katılmak isterim....

Selam ve sevgilerimle....

Ömer SÖKMEN

Herkese merhaba :smiley: yakın zamanda ailelerinde katılacağı parkurları kolay olan geziler düzenlenirse bizde katılmayı düşünüyoruz...

böyle bir geziyi merakla bekliyoruz günübirlik güzel bir geziyi bi arkadaş organize ederse seviniriz

selam bende beylikdüzünde oturuyorum.siteye yeni üye oldum.ilk etkinliğim sizin gurupla olsun isterim.haberleşmeyi nasıl yapıyorsunuz.buradan mı takip edeceğim.acemilik işte.

yeni arkadaşlar listemize iletişim bilgilerinizi ve araç donanımınızı giriniz pls
1. evedilaz................ cj 6................................B.çekmece
2. bull....................... cj 7__l200......................Mimaroba
3. wranlercem............. 2.5...............................Yeşilköy
4. arwin...................... suzuki Vitara....................Bayrampaşa
5. pancarmotorcu......... suzuki Vitara....................Bayrampaşa
6. TOLGAA.................. suzuki Jimny.....................Bayrampaşa
7. ikaraman.................. suzuki sj...........................Küçükçekmece
8. reis28...................... suzuki..............................Küçükçekmece
9. UMITS......................suzuki Vitara......................Mimaroba
10. ender refik................discovery.......................... Beylikdüzü__0505 490 36 04
11. mertbirincioğlu...........jeep cherokee 5.2 V8.........Bakırköy
12. akt..........................nissan pathfinder.................Esenkent
13. iset..........................
14. YİGİT- SERKAN...........
15. paşalı.........................
16. erencanak...................
17. demir59.......................era 4x2..........................Beylikdüzü
18. Murat DAMAST............ FRONTERA.................... KADIKOY
19. CİNCİN (Cihat)............... Mitsubishi L200...............Bakırköy
20. 2.mahmut.....................1987 LR 110 SW.............Büyükçekmece
21. dabl..............................minimog.........................Bayrampaşa
22. Doğan oto..................... Defender........................
23. H@K@N.........................Nissan pathfınder..............Küçükçekmece 0532 561 29 80
24. Levent...........................Suzuki G.Vitara................Atakent/Küçükçekmece
25. Mehmet Kurtbay..............Grand Cherokee 5.2 V8 ... Başakşehir

facebook ta BÜYOF yazdım ama bir yere ulaşamadım.Gerçi benim facebook ta kullanmıyorum eşimin fac. girdim ama sonuç çıkmadı.mail de atabilirsiniz.msinany2@hotmail.com
yada buradan takip ederim.

sinan yılmaz.................nissan patrol .................beylikdüzü 5353153263

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR