Çadır Polü Yardım Mh100 Xl

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sametyuzer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 531

sametyuzer

Yeni Üye
Mesajlar
4
Tepkime Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar

Trabzonda Kamp için gece vakti gitmiştik fakat uygun yer bulamadığımızdan kamp Kuramadık
O Esnada Decathlon'dan Almış olduğum Mh100 xl 3 Kişilik Çadırın Polleri(Direkleri) Orda kayboldu sanırım
Elinde olan varmıdır veya nerde Nasıl temin edebilirim decathlon'a Sordum ama giresuna Çok uzak yardımcı olabilirmisiniz

Quechua mh100 xl fresh black 2 kisilik d5b8 4
 

Etiketler
kamp

Toplayabilirim ama 1500tl Olur gelip almanız lazım dedi o da Samsunda gitgel ye iç desek 1000de öyle gidecek 2500tl o fiyata Sahibinden 2.el Aynısı gibi bir tane daha çadır alabilirim
 

Belki çadırı yıpranmış birisinin elinde polleri kalmıştır. İsterseniz ilan panosu bölümüne bir başlık olarak açın. Orada uzun süre geçse de ilanınız kaybolmaz.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Mesajlar
1,519,101
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst