CJ-5 HardTop Çözüme Kavuşturalım Artık Şu Milli Sorunu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serhan_olpak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,352
Ynt: CJ-5 HardTop Çözüme Kavuşturalım Artık Şu Milli Sorunu

Üzgünüm ama Bestop tente safkan, oysa resimlerde görülenler derme catma....:(
Kaldiki yazin CJ nin üstünü acamadiktan sonra bence yazik.
Begenmedim...:(

CJ öyle bir jeep`ki; karakterine, orjinaline sadik kalindikca eklenen her donanim onu dahada safkan yapiyor.
Ama önüne gelen herseyi gelisigüzel eyip büyüp uydurmaya kalkistikca bir o kadar acinasi bir hale bürünüyor.

Allahtan bu aracin anavatani olan Amerika`da böyle seyler yapilmiyor......!
En azindan ben hic rastlamadim.

Etiketler

sımdıdıde aksa sağ aks porya sıyırdı :D benım kaderım mı bu arkadaşlar camurda arazıde canavar ama asfaltta buyuk lastıkle bu sorun buyuk bela oldu amc20 sanırım defransıyel celik den çekme aks yaptırmak gerekıomus sanırım
alabılecegımız bı yer onerısı olan varmıdır

yardımlarınızı ve fıkırlerınızı beklıorum

serhan...

uzun zamandan beri bende bu sorunu çözmek için yepyeni bi hardtop dizayn ediyorum,hem estetik hem kullanışlı.inşallah kısa bi süre sonra görücüye çıkacak.

bu arada aslında aks ve porya takarken gözden kacan noktalar var bu yüzden sıyırmalar çok oluyo

BALIKESİR EDREMİTTE 2 SENEDİR CJ 5 HARDTOP ÜRETİYORUM.KENDİME AİT TESCİLLİ MODELİM VAR ONUN DIŞINDA İSTEĞE BAĞLI MODELLER YAPMA İMKANINADA SAHİBİM .. FOTOLARI YÜKLEMEYE ÇALIŞICAM MODEL ÜZERİNDE İSTEDİĞİMİZ GİBİ DEĞİŞİKLİK YAPMA İMKANIMIZ VAR,ARKASI AÇILIR KAPANIR OLABİLİR TAVAN AÇILIR KAPANIR OLABİLİR HERŞEY İMKANLARIMIZ DAHİLİNDE ..İMALAT HALİNDE BİR FOTOYU EKLEMEYE ÇALIŞTIM UMARIM BECEREBİLMİŞİMDİR İHTİYAÇ DUYAN ARKADAŞLAR İSTERSENİZ İRTİBATA GEÇEBİLİRİZ .. BOZOK POLYESTER SAN. SİT 4. SOK NO 7
BALIKESİR/EDREMİT (OĞUZ COŞKUN) 0535 577 68 69

SDC10350

BOZOK POLYESTER' Alıntı:
çözümsüz bi konu değil arkadaşlar cj5 hard top

bitmiş halinin biraz daha detaylı fotolarını yüklerseniz daha yararlı olacaktır. tabi bir de fiyat bilgileri..

kolay gelsin.

bitmiş halinin fotoları isteğe geöre değişiklik yapılabilir model üzerinde

Cj5 kabin1

Cj5 kabin2

SDC10270

SDC10276

SDC10280

kolay gelsin ben bişe sorucam benım bu araclara cok ılgım varda fazla bılgım yok lafı fazla uzatmıyım bu harttopların malıyetı ne kadardır cj5 ler ıcın bıde takımı zormudur kolaymıdır tek kısı yapabilirni katlanma özellıgı oluyıormu yanıu aracta tasınabilirmi kapamadan da

Usta kolay gelsin eline saglik biraz daha gelistirebilirsen epey talep olur sanirim ebayda cok guzel model var link veriyorum bir incele istersen .Kolaygelsin

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/jeep-cj5-hardtop-hatch-and-doors-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3cb1a8d4c0QQitemZ260678669504QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

tiss' Alıntı:
Usta kolay gelsin eline saglik biraz daha gelistirebilirsen epey talep olur sanirim ebayda cok guzel model var link veriyorum bir incele istersen .Kolaygelsin

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/jeep-cj5-hardtop-hatch-and-doors-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3cb1a8d4c0QQitemZ260678669504QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

teşekkur ederım ilginiz için

teşekkür ederim arkadaşım ilginden dolayı .. bu hard topu tasarlarken daha çok avcılar ava gitmekte kullananlar için düşünerek yaptık.. tavan arkaya doğru daha yüksek arkada rahat bi şekilde 1.80 boyunda 2 kişi oturabiliyor .. kabin üzerinde değişiklik yapmamız mümkün .. tekrar teşekkür ediyorum ilginize

bu arada verdiğiniz linkteki hard top orjinal amerikan model hard top .. aynısı olmasada yakın bir model yapma imkanımızda var

modellemeyi neden yapiyor sunuz ? ben bi ara yapayim dedim aynisini modelini sonra uzendim biraktim . orjinal model yakisiyor bence .

MURAT SIMDIM' Alıntı:
Antalyada bir usta benim cj7 aracıma hardtop yapıyor.Orjinal wrangler kalıptan alındı.Bir resmini eklemeye çalışayım.Dolayısyla boydan kısaltarak uygulama yapmak mümkün ;kapılar konusunda da Besttop tentenin kapısından bir kalıp alınıp yapılabilir.Hardtop çok sağlıklı bir şey;jeep bir anda araba gibi de kullanılabilmeye başlıyor.İsteyen olursa benim fiberci yardımcı olsun diye düşünüyorum.Denemeler yapılabilir.
selamlar konuya yaptıgınız yorum eski fakat merak ettim antalya da hardtop yapan kimse bulamadım bahsettiğiniz usta hala bu işi yapıyormu numarası ve adresini alabilirmiyim.. tentem var falan iskeleti yok bi kaç yere sordum yapamayız dediler ya yeni tente yaptırıcam yada hardtop yapan birini bulabilirsem antalyada hardtop yaptırıcam yardımcı olursanız çok sevinirim tşkrler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.