CJ Arka ve Ön Tekerlerin Diske Çevrilmesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ofrood Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 92
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,160

Etiketler
Ynt: CJ Arka ve Ön Tekerlerin Diske Çevrilmesi

Merhaba,
konuyu dikkatle takip ediyorum. bende de 69 Tuzla yapımı 4 silindir (F4 134) willys jeep var.jeep şu anda Kırklarelinde.
İstanbulda disk için konuştuğum usta direksiyonunda hidroliğe çevrilmesi gerek yoksa tekeri döndüremezsin gibi birşey söyledi.
Sizde disk takıldıktan sonra sağa-sola dönüşte bir sorun var mı? direksiyonun hidrolik olması gerekli midir?
Berke

direksiyonla frenin hiç bir alakası yokki hiç bir sorun ben yaşamıyorum usta eçimini iyi yap bence

takip eski konu ama emeklerinize sağlık ben de faydalandım çok teşekkür ederim. yenilerini sabırla bekliyorum

arkadaşşlar paylaşım güzel ..detaylı foto bekledik ekleyen olmamış.başka yapan arkadaş varsa detaylı foto eklesinler tacrübelerden yaralanalım.saygılar.iiformlar

fotoyu şimdi çektim işin bittiği çok uzun zaman oldu detay resimleri elim de yok şuan
cj'yi seviyorsan bu disk işini haişlemleri yapa

Jc n sol disk 006

Ynt: Cj Arka Ve Ön Tekerlerin Diske Çevrilmesi

Konu eski ama su an disk frene cevirsek tuvturkte sorun olurmu? Sonradan yapilan islem deyip proje falan istenesinler.Dusunuyorum diski sadece onlere.Bilgisi olan varsa paylasabilor mi?

Ynt: Cj Arka Ve Ön Tekerlerin Diske Çevrilmesi

hiç bir sorun olmuyor arkadaşım sorunlar tamamen ortdan kalkıyor elfreni fren ayarları gibi hiç bir problem kalmıyor yani fren konusu tamamen bitmiş oluyor istersen bilgi için telefon numaram 5055483399

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR