Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "Ankara" (29 Ekim 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tolgameltem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 171
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,737
Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "Ankara" (29 Ekim 2009)

-Konvoyumuzdan 3 fotoğraf-
-Hep aracının sun roof' undan bayrak sallarken kareler yakalamaya çalışan Sevgili Kerem ve Vitarası-

2
29ekimAnk5

3
29ekimAnk4

4
29ekimAnk3

Etiketler

-Gene Konvoyumuzdan iki kare-
-Tolga ve Meltem Çiftinin Vitarası-

5
29ekimAnk6

6
29ekimAnk2

-Sonrasında Çayyolundaki Paris caddesine gittik-
-Caddenin sonundaki ufak tepeden iki kare-

7
29ekimAnk9

8
29ekimAnk7

- :smiley: Acıkmıştık :smiley: -
-Özcan abi' nin tavsiyesi ile gene Çayyolundaki Çalgan Restautant' a gittik-
-İşletmeye lezzetleri için ve personele nezaketleri için teşekkürler-

Yemek sonunda hesabı toplama işi bana verildi bi şekilde :p O kadar kişiden paraları nasıl tam topladım şaşkınlıkla ;D bilmiyorum... :-\
Laf aramızda,
bi karışıklık olsaydı, fazlalık felan çıksaydı indiragandi ;) ;D yapacaktım ama,
bütün paralar (bahşiş dahil :smiley:) denk geldi, inidagandi yapamadım :'( ;D ;D ;D

:-X Şu günlerde, bi punduna getirebilirsem ::smiley:
UçanSurfçünün' ın havuz paspaslarına ve Özcan abi' nin Rock koleksiyonuna göz diktim 8)
;) laf aramızda ;)

9
29ekimAnk17 1

10
29ekimAnk11

11
29ekimAnk16

12
29ekimAnk12

13
29ekimAnk14

14
29ekimAnk15

-Yemekten sonra-
- :eek:"OFf RoAd - OfF rOaD " :eek:-
diye tutturduk...
::smiley: Takıldık Yavuz abinin peşine ::smiley:

15
29ekimAnk18

16
29ekimAnk21

17
29ekimAnk22

18
29ekimAnk19

19
29ekimAnk24

20
29ekimAnk26

21
29ekimAnk43

-Yavuz abinin bizi götürdüğü taş ocağı gibi olan tepe-

-Sevgili Meltem ve Tolga Çifti-
-Birbirlerine çok yakışıyorlar-
-Allah Mutluluklarını Daim etsin-

;) Darısı bekarların başına ;)

22
29ekimAnk42

-....Veeeee....-

Işıl
ile
Zerrin

23
29ekimAnk27

24
29ekimAnk30

25
29ekimAnk32

26
29ekimAnk31

27
29ekimAnk28

28
29ekimAnk36

Benden "ThE EnD" ;D

Herkeşe (herkeşe ;D) Teşekkürler....

_____o_____
2257.167​

Bi saniye yavvvv... ???
Bi foto daha var.... :D

Ama, bu 29 ekim gecesi miydi tam hatırlamıyorum Valla..... Gömlek göbek ;D aynı ama.... ;D

Yok yok, hatırladım şimdi fotoyu eklerken.... ;D ;D ;D Hatta bu fotodan bi saat kadar önce bi arkadaşın arabadan bayrakları felan çıkarmıştık 8)

2009yaz karma1092

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kortej konusuna pek yakışmadı bu foto ama, o gün oldu buda işte, ne yapayım... herbişiyi ekledim ;D buda oluversin ;)

;D ;D ;D ;D
2257​

Alfonse' Alıntı:
Bi saniye yavvvv... ???
Bi foto daha var.... :D

Ama, bu 29 ekim gecesi miydi tam hatırlamıyorum Valla..... Gömlek göbek ;D aynı ama.... ;D

Yok yok, hatırladım şimdi fotoyu eklerken.... ;D ;D ;D Hatta bu fotodan bi saat kadar önce bi arkadaşın arabadan bayrakları felan çıkarmıştık 8)

2009yaz karma1092

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kortej konusuna pek yakışmadı bu foto ama, o gün oldu buda işte, ne yapayım... herbişiyi ekledim ;D buda oluversin ;)

;D ;D ;D ;D
2257​

Evet Alp,kortej gecesi ben ve Zerrin'le görüşmüştün ve bi arkadaşın değil benim arabamdan bayrakları sökmüştük....Bu fotoyuda ben çekmiştim...Çok unutkan olmuşun çok B12 ve folik asit değerlerine baktır,bu kadar unutma anca değerler düşünce olur ;) ....

ferdane gül' Alıntı:
Evet Alp,kortej gecesi ben ve Zerrin'le görüşmüştün ve bi arkadaşın değil benim arabamdan bayrakları sökmüştük....Bu fotoyuda ben çekmiştim...Çok unutkan olmuşun çok B12 ve folik asit değerlerine baktır,bu kadar unutma anca değerler düşünce olur ;) ....
Yavvvvv, Sevgili Ferdane....
Bi arkadaş derkene sen olduğunu tabiki biliyodumda :smiley: o kocaman birahili fotomun üstünde senin adını zikretmek istemedim, izin almadan....
Yok bara gittik, yok ben zıkkım ;D içtim, Zerrin' le Ferdane meyva suyu içti, bitki çayı istedik sizlere, çay yok dediler felan..... Hepiciği aklımdada, adınızı yazmak istemedim işte izin almadan ;D ;D ;D
Zati, konu 29 Ekim Cumhuriyet bayramı Ankara korteji konusu ya, bu fotonunda o kortej işi bitttikten sonra olmasına rağmen, konu başlığıyla bek (bek! :smiley:) alakası yoktu. Belkim silerlerdi müdürler ;D, sağolsun dokunmadılar.... İsminizi o yüzden oraya şey ettirmek istemedim oraya.... Bi daha sana Nesrin ;) ;D ;D derim, anlaşırız ;D ;D ;D

Selamlar....

(Bende o dediğin asitlerden, B12' lerden felan elbetki eksik vardır. Unutkanlıkta çabası.... Yani, yorumun doğrudur...
Aklım çok başımda da sanki, B12' im, folik asitim kaldı... ;D Genede Sağol Varol)

(B12 dedin ya, B52 diye bi sağlam kokteyl vardır, canım çekti şincik valla ;D)

şekerşey0606' Alıntı:
10 Kasım ı anmak farzdır!!
'arkadaşlar, yüzyıllar nadir olarak dahi yetiştirir. şu talihsizliğimize bakın ki o büyük dahi çağımızda türk milleti'ne nasip oldu. ustafa kemâl'in dehasına karşı elden ne gelirdi.
(d. lloyd george, ingiltere başbakanı, 1922)

bir ulusun hayatında bu kadar az sürede bu denli kökten değişiklik pek seyrek gerçekleşir... bu olağanüstü işleri yapanlar, hiç kuşkusuz kelimenin tam anlamıyla büyük adam niteliğine hak kazanmışlardır. ve bundan dolayı türkiye övünebilir.
(eleftherios venizelos, yunanistan başbakanı, 1933)

bir insana ölümünden sonra bu derece sevgi ve yas gösterileri yapılması milletler tarihinde az görülen şeylerdendir.'

(athinaika, atina, 12 kasım 1938)

'atatürk'ün türkiye'de yaptığını hiçbir tarafta, hiçbir kimse yapmadı: ne cavour, ne cromwel, ne de washington... atatürk'ün bulduğunu, hiç kimse bulmadı ve atatürk'ün yaptığını da hiç kimse yapmadı. ilham ettiği kimselere ve kendi prensiplerine göre yarattığı yeni kuşak, o'nun eserine devam edecektir.'
(tipos gazetesi)

ingiliz, fransız ve italyanları anadolu'dan uzaklaştırıp bizi de yenince,, karşımızda sıradan bir adam bulunmadığını ve o'nun gerçek yaratıcı kudretini kavramaktan uzak kalmış olduğumuzu kabul ettik. (1938)
(yorgi , yunan ekonomi başkanı)

+111
Sende 10 Kasım' da gönderdiğin bu mesaj ile Sağol Varol şekerşey06 Işıl Bayrak.....

Atlamışım o zaman okumayı.... Pardon... Çok duyarlı ve kalitelisin....

Selamlar....

Teşekkür ederim Alp,sayende 29 Ekim i bir kez daha hatırladım,ben o fotoları unutmuştum,güzel eğlenmiştik anılarım canlandı:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR