Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 457,895

Etiketler

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

troyexplorer' Alıntı:
Orjinal olup içine geçenler sıkıntılıymış silerken falan filan elinde kalıyormuş
:eek: :eek:
asparagas haber
inanmayın bende var bir senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntısı olmadı :D

İyide kulaktan duyma değil başına gelen arkadaşım arabayı silerken hafif el çarpmasıyla elinde kalmış , çözüm olarakta çift taraflı bantla yapıştırmışlar serviste

troyexplorer' Alıntı:
Orjinal olup içine geçenler sıkıntılıymış silerken falan filan elinde kalıyormuş

3 senedir kullanıyorum, kaldı ki takarken çok sıkıntı yaşıyorsun bi daha zor çıkartırsın :smiley:

troyexplorer' Alıntı:
İyide kulaktan duyma değil başına gelen arkadaşım arabayı silerken hafif el çarpmasıyla elinde kalmış , çözüm olarakta çift taraflı bantla yapıştırmışlar serviste

içten geçmelide yapıştırma yok, takılırken eğip takıyorsun güneşlikleri zor giriyor ustalık gerektiriyor, girdikten sonra elinle çarpmayı bırak, tekrar zor çıkartırsın, ya kırararak yada sıcak bir günde bayağı bir uğraşarak..

O zaman montajında bir hata oldu bilemiyorum, peki camın girdiği araya buda girince cam kapanırken kasma falan yapmıyormu yada camı aç kapa aç kapa çizmiyormu

troyexplorer' Alıntı:
O zaman montajında bir hata oldu bilemiyorum, peki camın girdiği araya buda girince cam kapanırken kasma falan yapmıyormu yada camı aç kapa aç kapa çizmiyormu

Çizmiyorda ilklerden zorlanıyor, sonra alışıyor. Aracı ilk aldığımda yaptırmıştım 3 sene geçti bi sıkıntı yok.. Ama yararını çok gördüm..

Serkanefe nin tüm cevaplarına katılıyorum
hiçbir sıkıntı bende de yok

ben de duster için içten geçme alman malı olanını kullanıyorum. Hiçbir sorun yok, çok kullanışlı. Alman malının fitil içine geçen kısmı ince, cama kasma yapmıyor. Yan sanayi olanlarda fitile geçen kısmı kalın olursa, camı kasabilir.

Yolun bittiği yer... ;) Bugün ki keşif gezimizden...
http://www.youtube.com/watch?v=4SPJZOftQK8
http://www.youtube.com/watch?v=uzF-sQPhLVw

Arkadaşlar,Duster için şu kapı ve çamurluk dodikleri,kapı kenarı koruma fitilleri,cam rüzgarlıları,çamurluk paçalıkları,bagaj kapağı rüzgarlığı gibi aksesuarlar artık piyasadan alınabiliyor mu yoksa yine servislere mi yolunacağız?
Yurdum insanı üretici zekasını kullanıp Duster için bir takım şeyler yapsa iyi olur artık.Zira bu araçların sayısı epey artmış durumda(Bir tane daha her an tarafımdan saflarınıza katılabilir.Karar aşamasındayım ??? :-\.)
Bu arada mesaj sayımla ''Dalyaaa'' diyorum ve 'Kamp1'' düzeyine yükseliyorum.Yaşasınnn! :D

Bursa'da bir market otoparkında gördüm . Çok hoşuma gitti.

Image

Image

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri