Dağa Çıkacağım Diyen Çocuk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turbolinea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,295
Ynt: Dağa Çıkıcam Diyen Çocuğu Demir Sopa İle Döven Milliyetçi

burakuysal' Alıntı:
Yavuz hocam az kaldı. Alacam defender ımı onun resmini koyacağım. Turboya da batmaz böylelikle. Turboya verdiğim cevap ve tarzı için de turbo hariç herkesden özür dilerim. Fakat adamın yazdıkları çileden çıkardı beni. En azından cevabı alınca kapadı çenesini.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ne biçim konuşuyorsun? kapadı çenesini diyorsun batmaz falan diyorsun? sert konuşuyorsun.saygı sınırlarını aşıyorsun.uğraşacak birilerini bulamıyorsun benim konumu taciz ediyorsun.

bugün defender hilux dandik marka iken...ama neden tiguan , touareg bmw x5 x6 dandik demiyorum? altındaki araba harita bir araç. bunu nispet edercesine profilinde paylaşmandan dolayı kıskanıyorum...biri defender resmi koysa kıskanmam..çünkü dandik araç

Etiketler

YavuzÇ.' Alıntı:
Bende avatar resmimi değiştireceğim, süpermen sonuçta. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Benim arabaya karşı hassasiyetim var...Süperman değil hipermen bile koysan umrumda olmaz.

forumun kalitesini böyle yorumlar yaparak düşürüyorsunuz.

ben bu forumda ilgimi çeken bir şey paylaşamayacak mıyım?

Abovvvv
Defender'e "dandik" dedi,
Yetisin dostlar yetişin.....

turbolinea' Alıntı:
Benim arabaya karşı hassasiyetim var...Süperman değil hipermen bile koysan umrumda olmaz.

forumun kalitesini böyle yorumlar yaparak düşürüyorsunuz.

ben bu forumda ilgimi çeken bir şey paylaşamayacak mıyım?
Senin benzincinin ciro ve karını hesapladığın konular, babanın para vermeyişi vs.. forumun kalitesini bozmadı; bu espirili mesaj bozdu evet haklısın.

YavuzÇ.' Alıntı:
Senin benzincinin ciro ve karını hesapladığın konular, babanın para vermeyişi vs.. forumun kalitesini bozmadı; bu espirili mesaj bozdu evet haklısın.

Vallahi iş yerimde bunalınca hiç gidip biraz hava alayım demiyorum açıyorum turbolinea bey efendinin mesajlarını ne sinir kalıyor stres. Sakinleştirici bir yapısı var... sağolun turbolinea bey...

hala defender dandik hilux dandik diyor yaaa :eek: :eek: :eek: ulan görende altında hummer veya rubicon var sanır ;D beğenmediğin araçların donanımlıları senin araçdan 2 hatta 3 tane alıyor ;)

bulent kocoglu' Alıntı:
Abovvvv
Defender'e "dandik" dedi,
Yetisin dostlar yetişin.....

NEDEN TIGUAN A DANDIK DEMIYORUM? DEFENDER A DIYORUM BUNU DUSUN.

DEFENDER HILUX DANDIK KI DIYORUM

hakkı57' Alıntı:
hala defender dandik hilux dandik diyor yaaa :eek: :eek: :eek: ulan görende altında hummer veya rubicon var sanır ;D beğenmediğin araçların donanımlıları senin araçdan 2 hatta 3 tane alıyor ;)
turboya yazmiyim diye zor tuttum kendimi de senin sanki hummer veya rubicon benzetmene cok guldum :smiley: 4 amerikan 2 ingiliz arabasi yapip satmis biri olarak ne hummer ne rubicon defenderim yaninda araba degil bence arazide de orneklerini cok gorduk :smiley:

diger bi olayda bu adamin topiklerine cevap vermeyelim arkadaslar bi sure sonra oda sikilir yazmaktan belki

hakkı57' Alıntı:

2 hatta 3 tane demeyydin eydi :smiley: çektin el bombasının pimini ; herkes siperde beklesin kimse kafasını çıkartmasın :smiley:

mountaineer16' Alıntı:
2 hatta 3 tane demeyydin eydi :smiley: çektin el bombasının pimini ; herkes siperde beklesin kimse kafasını çıkartmasın :smiley:

O PARAYI HAKETMIYOR AMA!!!! LADA NIVALAR GIBI 5000-6000TL LIK ARABA GIBI DURUYOR

oguzhan3434' Alıntı:
turboya yazmiyim diye zor tuttum kendimi de senin sanki hummer veya rubicon benzetmene cok guldum :smiley: 4 amerikan 2 ingiliz arabasi yapip satmis biri olarak ne hummer ne rubicon defenderim yaninda araba degil bence arazide de orneklerini cok gorduk :smiley:

diger bi olayda bu adamin topiklerine cevap vermeyelim arkadaslar bi sure sonra oda sikilir yazmaktan belki

ben zaten kalite olarak benzetmedim fiyat ve model olarak benzetme yaptım ;) yoksa kendi hiluxumu arazide ne hummer a nede rubicon a değişirim. :D

mountaineer16' Alıntı:

bilmiyorsa öğrensin işte ;D

turbolinea' Alıntı:
O PARAYI HAKETMIYOR AMA!!!! LADA NIVALAR GIBI 5000-6000TL LIK ARABA GIBI DURUYOR

yaw sana daha öncede söyledim şu büyük harf olayını ama sen anlamak istemiyorsun galiba :mad: bu arada ladacılar kızmasın ama ne defender nede hilux lada ile kıyaslanmaz ayrı olarak değerlendirilir ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR