Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gomera Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,321
Ynt: Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

resimleride yüklüyorum. karanlıkta çektim inşaallah aydınlatıcı olurlar. :smiley:

21102010181

21102010183

21102010184

21102010186

21102010190

Etiketler

Bende bir takım aldım bu gün, silver olandan aldım, sizinki füme sanırım. Benim araç beyaz olduğundan silver (orjinal bost jant rengi gibi) aldım. Koyu renk araşlara füme çok güzel olacaktır. Hafta sonu Huma dan somun da alacağım . Fotoları ve yorumları haftaya eklerim.

gakyildiz' Alıntı:
Bende bir takım aldım bu gün, silver olandan aldım, sizinki füme sanırım. Benim araç beyaz olduğundan silver (orjinal bost jant rengi gibi) aldım. Koyu renk araşlara füme çok güzel olacaktır. Hafta sonu Huma dan somun da alacağım . Fotoları ve yorumları haftaya eklerim.

Merhaba...

Resimlerinizi bekliyorm almayı düşünüyorum bende jantlardan füme olarak, beyaz araçta nasıl duracak acaba...

teşekkür ederim.
lastikleri değişmeyi düşünmüyorum şimdilik. üzerinde 255/70/r16 lastik var. şu anlık asfaltta kullanacağım için a/t veya m/t lastik almayı düşünmedim.
uzaktan resimleri de pazar günü yüklerim bir aksilik olmazsa. ;) ;) ;)

gomera' Alıntı:
teşekkür ederim.
lastikleri değişmeyi düşünmüyorum şimdilik. üzerinde 255/70/r16 lastik var. şu anlık asfaltta kullanacağım için a/t veya m/t lastik almayı düşünmedim.
uzaktan resimleri de pazar günü yüklerim bir aksilik olmazsa. ;) ;) ;)

Fotoğraflarını bekliyoruz.

slm bende seri 3 var uyum sağlarmı acaba? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Evet sonunda bu jantları taktım.
Spacer gerekiyor mu?
Spacer olmadan jantın göbeğindeki kapak takılamıyor. Aks başı çıkıntısı engelliyor.
Spacer olmadan 35/10,5/16 lastikler tam tur dönmede içeriden diferansiyel askı koluna değiyor.
Spacer olmadan kapaksız halde daha ufak ebat bir lastikle rahat rahat kullanılabilinir.

DSC00886

DSC00888

DSC00889

Defenderen yanında görülen araç P 38 kasa Range Rover, yükseklik farkı oluşmuş gibi. :smiley:

gakyildiz' Alıntı:
Evet sonunda bu jantları taktım.
Spacer gerekiyor mu?
Spacer olmadan jantın göbeğindeki kapak takılamıyor. Aks başı çıkıntısı engelliyor.
Spacer olmadan 35/10,5/16 lastikler tam tur dönmede içeriden diferansiyel askı koluna değiyor.
Spacer olmadan kapaksız halde daha ufak ebat bir lastikle rahat rahat kullanılabilinir.

Seçtiğiniz lastik hem ebat hem de desen olarak Defender'a en yakışan lastik. Jant da uymuş. Güle güle kullanın.

edaghan' Alıntı:
Seçtiğiniz lastik hem ebat hem de desen olarak Defender'a en yakışan lastik. Jant da uymuş. Güle güle kullanın.
Teşekkürler, hem bu lastik sayesinde aracımın motoru çok da gürültülü değilmiş dedim. ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR