Defender Orta Konsol Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DR.ÖZHAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 87
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,965

Etiketler
on gündür calıştırmadım bile aracı yatıyor evin önunde bi vakit bulsam ilk fırsatda gecicem başına.

azkaldı yakında bitecek :smiley:

Fotoraf 0166

Fotoraf 0170

Fotoraf 0171

bende daha bir defender alamadım ama aramaktayım alır almaz bu ürettiklerinizden kesinlikle almak isterim
takip...... (ama öyle böyle değil 7/24)

zgasar' Alıntı:
Selamlar

nasıl son durum. bende ön konsol yapmayı planlıyorum defender88 im için.

Gökhan bey kalıp düz olması için macunlandı astar atıldı fakat gidip göremedim iş değişikliği nedeniyle (kaldırım mühendisliği yapacağım biraz ) işyerimi kaptıyorum daha hızlı ilerler artık.

Kalıbı bitirdik ikinciyi cıkardık macunlandı aracın üzerinde denendi düğmerli tamamlayıp düğme yerlerini açtım düğmeleri bmc gurubunu düğmerleini de karar verdim cok fazla elektıronik karışık olmasını istemiyorum vites topuzu carpma yapmıyor ama belki vites kolunu 1, 2 cm geriye kıvımamız gerekebilir yavaş yavaş gidiyoruz şimdilik.

ZHAN ORTA KONSUL

ZHAN ORTA KONSUL 2

ZHAN ORTA KONSUL 3

ZHAN DME YERLER

ZHAN KULLANILACAK DMELER

Ynt: Defender Orta Konsol Hakkında

içteki montajlanacak parçaları yapabilecek boş bir usta bulamadığım için (düğme yerlerini kendim açtığım gibi) kendim kesip saç parçaları göğüslüğün içine alıştırmasını yapıtım. biraz işi kaldı sonra boya ve düğmelerin montajına geçeğim.

Fotoraf 0283

Zhan  yansabitleme parcalar

Zhan yan montaj parcalar alt

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR