DEFENDER ''Ustalarını Arıyor - Anıyor''

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fosilbulent Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 116
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,061

Etiketler
Ynt: DEFENDER ''Ustalarını Arıyor - Anıyor''

merhaba,
seyrantepe deki land kaportacısı hacı usta(erdal bey) in adres telefon veya firma ismi nedir bilgi verebilir misiniz?
iyi günler.

TR de Defender diyorsanız...mekanik+elektrik+kaporta= Hasan KOLA Alanya..... kendisi ile calısma fırsatı buldum...ilgili arkadasların irtibata gecmesi gereken bir isim...LR 2.4 motoru atmadan once bu usta defender a bu puma motoru monte etmistir..bircok defender ustunde denenen motor konusunda cok genis bir bilgiye sahiptir.zaten servisine gittiginizde konusmadan anlarsınız...bu adamın tek isi DEFENDER....

Herkez bizi unutmuş ...Ercan -Hakan -Muammer ..Takoser Otomotiv Ostim Ankara (yine Biz )

HPIM3054

HPIM2760

HPIM2754

HPIM2962

HPIM2751

Arkadaslar cok güzel bir baslik olmus allah bu ustalari basimizdan eksik etmesin diyorum BURSA da bilinen kaporta boya ve motor olarak bildiginiz defender ustalari varmi arkadaslar

Kocaeli'de Zafer ve Yunus Bager kardeşlerde bu başlıkta yer almalılar bence.

Selamlar.

DSC 0557

Yunus abilerle devamlı face ten görüşüyoruz. Bu işi yaptıklarını şimdi duyuyorum... Mutevazilerde bilgileride çok iyi...

şimdiden takibe başlıyalım ileride çok işimiz olacak anlaşılan.. ;D ;D

Selam

Halen bir usta adresi yok arkadaslar daha once BURSA,da defender toplama isi yaptiran yokmu ki aramizda?

ceruto' Alıntı:
Selam

Halen bir usta adresi yok arkadaslar daha once BURSA,da defender toplama isi yaptiran yokmu ki aramizda?

bursaya en yakın önerebileceğim bildiğimiz ustalar olduğu için söylüyorum izmit kocaelide Yunus Bager kardeşler....

febulent' Alıntı:
bursaya en yakın önerebileceğim bildiğimiz ustalar olduğu için söylüyorum izmit kocaelide Yunus Bager kardeşler....

Selamlar Bülent Bey

Ilginiz icin tesekkur ederim. Yunus Bager kardesler mekanikmi yoksa kaporta ustasimi oluyorlar acaba?

Ceyhun

ceruto' Alıntı:
Selamlar Bülent Bey

Ilginiz icin tesekkur ederim. Yunus Bager kardesler mekanikmi yoksa kaporta ustasimi oluyorlar acaba?

Ceyhun

mekanik... iki kardeşler fakat mutlaka kaporta boyayıda çözüyorlardır çünki araç topluyorlar bi sorun

ceruto' Alıntı:
Selamlar Bülent Bey

Ceyhun

Ben aracımı tamamen zafer ve yunus bagerlere yaptırdım mukkemmel tek kelımeyle harıka ıs cıkarıyorlar aracı anahtarlarıyla bırakıyorsunuz gerı donup almaya geldıgınızde aracı sadece anahtarlarından tanıyabılırsınız :smiley: yuvacıkta evlerının altında resmen defender sokagı kurmuslar kabe gibi tr de heryerden buraya gelen oluyor.. boya ve kaporta ısı ıcınde yakın arakadasları var orda da yaptırabılıyorsunuz elektrık ısıne gırmıyorlar ama herturlu mekanık ısınde harıkalar şiddetle tavsiye ederım tabı gelmeden önce mutlaka arayın ellerındekı iş bıttene kadar araya iş almazlar alçakgönullulerdır çok çok duzgun ınsanlardır ticari bir dükkan yada garaj gibi iş yapmazlar haftasonları calısırlar yada mesai bıtımınden sonra calısırlar önemlı bır uyarı sakın yapcakları işi onlara öğretmeye kalkmayın bundan hiç hoşlanmazlar ;)
kolay gelsin

berk' Alıntı:
Ben aracımı tamamen zafer ve yunus bagerlere yaptırdım mukkemmel tek kelımeyle harıka ıs cıkarıyorlar aracı anahtarlarıyla bırakıyorsunuz gerı donup almaya geldıgınızde aracı sadece anahtarlarından tanıyabılırsınız :smiley: yuvacıkta evlerının altında resmen defender sokagı kurmuslar kabe gibi tr de heryerden buraya gelen oluyor.. boya ve kaporta ısı ıcınde yakın arakadasları var orda da yaptırabılıyorsunuz elektrık ısıne gırmıyorlar ama herturlu mekanık ısınde harıkalar şiddetle tavsiye ederım tabı gelmeden önce mutlaka arayın ellerındekı iş bıttene kadar araya iş almazlar alçakgönullulerdır çok çok duzgun ınsanlardır ticari bir dükkan yada garaj gibi iş yapmazlar haftasonları calısırlar yada mesai bıtımınden sonra calısırlar önemlı bır uyarı sakın yapcakları işi onlara öğretmeye kalkmayın bundan hiç hoşlanmazlar ;)
kolay gelsin

Selamlar Berk Bey

Verdiginiz bilgiler ve yardiminiz icin tesekkur ederim. Ustalarin isine zaten karisilmaz Bursa,ya yakin olmasi acisindan benim icin cok iyi yani istanbuldan daha yakin en azindan, tekrar tesekkur ederim.Selamlar ve saygilar

Ceyhun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR